Skip Ribbon Commands
Skip to main content

Tisková zpráva

Praha

Realitní poradenská společnost JLL oslavila čtvrtstoletí na českém trhu skutečně velkolepě

Firma si musí svou historii zasloužit. Proto realitní poradenská společnost JLL včera 21. září 2017 svou pětadvacetiletou historii působení v České republice náležitě oslavila.


​Večer v restauraci na Střeleckém ostrově se nesl v duchu průřezu z let minulých do současnosti a zúčastnilo se ho 380 hostů z řad klientů a přátel firmy.  ​

Akci svým inspirativním projevem zahájil Miroslav Barnáš, ředitel JLL pro Českou a Slovenskou republiku: „25 let, čtvrtstoletí, to je dostatečná doba na to, abychom se mohli ohlédnout za tím, co jsme dokázali. Chtěl bych poděkovat především našim klientům, kteří nás svou důvěrou a požadavky posouvají neustále dál a pomáhají nám být v naší práci nejlepší. Dále všem zaměstnancům za jejich loajalitu a tvrdou práci a také ředitelům, kteří tu stáli přede mnou a dovedli JLL tam, kde je dnes."

Kromě Miroslava Barnáše vystoupili se svým projevem na oslavě výročí také Richard Batten, Global Chief Corporate Responsibility Officer v regionu EMEA, a Ben Bannatyne, bývalý ředitel JLL

pro střední a východní Evropu a současný prezident Prologis Europe.

Připomínky dob minulých a budoucích se prolínaly celým programem akce. Už u vchodu si mohli hosté připít šampaňského, které rozdávala hosteska v konstrukci oblečená do outfitu ve stylu 90. let, kdy JLL začalo v Česku působit. Dále se mohli skrz svět ve virtuální realitě přenést do budoucnosti, omladit si tvář kresbou u karikaturisty nebo si nechat předpovědět svůj osud u kartářky.

Pro klienty byl připraven také zábavný kvíz z historie společnosti JLL, který uváděli Eduard Forejt, ředitel rozvoje obchodu JLL a Petr Kareš, vedoucí oddělení zastupování nájemců. „Osobně si myslím, že oslava výročí, jakým je právě čtvrtstoletí působení společnosti JLL na místním trhu, je obrovskou příležitostí setkat se s pokud možno všemi dřívějšími i stávajícími klienty, protože ti všichni spoluvytvářeli naši bohatou historii. Každý z nich je klíčem k našemu úspěchu. A nejde přitom jen o utužování profesních kontaktů, ale především o prohloubení osobních vztahů v neformálním prostředí," myslí si Kareš.

Slavnostní atmosféru večera dokreslovala hudba v podání hudebníka Saxofrancise a také nepřekonatelné strhující vystoupení kluků ze skupiny Arrhytmia. Hosté si také v nádherných reprezentativních prostorách restaurace vychutnali skvělé občerstvení s výhledem na historickou Prahu a Národní divadlo. Oslavu 25. výročí JLL zakončil Miroslav Barnáš rozloučením s hosty.