Skip Ribbon Commands
Skip to main content

Tisková zpráva

Praha a Londýn

Realitní poradenská společnost JLL jmenovala Mika Atwella vedoucím oddělení Capital Markets pro region CEE a Českou republiku

Společnost JLL jmenovala Mika Atwella od 1. října vedoucím Capital Markets pro region CEE a Českou republiku.


Ze svého sídla v Praze bude mít na starost 30 expertů ze střední a východní Evropy napomáhajících místním i zahraničním klientům, kteří chtějí nakupovat nebo prodávat realitní nemovitosti v tomto regionu. Bude zodpovědný za nastavení celkové rozvojové byznys strategie pro aktivity Capital Markets společnosti JLL v regionu CEE a především v České republice, a to ve spolupráci s místními i regionálními týmy.​​

Mike Atwell má za sebou v oblasti mezinárodních realit více než 30 let zkušeností. Do JLL přichází po 5 letech v CBRE, kde působil nejdříve 3 roky jako vedoucí Capital Markets pro region CEE a následně 2 roky na stejné pozici ve Francii. Dříve pracoval na vedoucích pozicích i ve společnosti Cushman & Wakefield, mimo jiné také jako vedoucí Capital Markets pro region CEE.

Miroslav Barnáš, CEO společnosti JLL pro Českou a Slovenskou republiku: "Právě se nacházíme v době, která je pro trh v České republice a celém regionu CEE, i díky neustále přicházejícímu mezinárodnímu kapitálu v oblasti realit, velmi příznivá. Jsme potěšeni, že k nám v této době přichází někdo jako Mike. Osobnost s bohatými zkušenostmi v oblasti realit a také výbornou znalostí místního trhu. Tento týden slavíme 25. výročí působení společnosti JLL v České republice a já věřím, že s příchodem Mika do našeho týmu ještě více posílíme jak svou pozici lídra na trhu, tak i důvěru ze strany našich klientů."

Matthew Richards, vedoucí Capital Markets, EMEA, JLL: "Evropské investiční prostředí se mění a my jsme svědky stále rostoucího toku kapitálu ze strany mezinárodních investorů do různých sektorů v oblasti nemovitostí v České republice a dalších trzích ve střední a východní Evropě. Vzhledem k tomu, že se potřeby klientů vyvíjejí a investiční strategie se rozvíjejí, Mikeovo vedení zajistí, že i nadále budeme našim klientům pomáhat s identifikací příležitostí, orientací na trhu a v dosažení jejich investičních cílů."