Skip Ribbon Commands
Skip to main content

Tisková zpráva

Praha

JLL jmenovala Petru Stiller vedoucí oddělení Property & Asset Management pro Českou Republiku

Realitní poradenská společnost JLL jmenovala Petru Stiller od 1. prosince do vedení oddělení Property & Asset Managementu v České republice.


V Praze bude dohlížet na tým odborníků, který pracuje jak pro domácí, tak i zahraniční klientelu.

Petra Stiller má v rámci oboru Property & Asset Managementu přes dvacet let zkušeností. Do JLL přichází po dvou letech ve společnosti Amesbury, kde vedla platformu Property & Asset Managementu, která zahrnovala nemovitosti jako obchodní parky v Zličíně, Chrášťanech nebo Křimicích. Dříve zastávala vedoucí pozici v REICO investiční společnosti České spořitelny a také v Sachsenfonds, kde spravovala nemovitosti v regionu střední a východní Evropy. Na starost měla především strategické řízení aktiv a property management pro různá portfolia a jednotlivé nemovitosti, rozvoj portfolia, celkovou obchodní strategii, byznys plánování a následnou realizaci, pomoc při akvizicích a likvidaci. Petra mimo jiné absolvovala College of Estate Management v Readingu ve Velké Británii.

Miroslav Barnáš, CEO společnosti JLL pro Českou a Slovenskou republiku: "Jmenování Petry Stiller posiluje naši činnost a iniciativu při úspěšném budování vedoucí pozice Property & Asset managementu JLL na českém a slovenském trhu. Petra Stiller přináší společnosti JLL odborné znalosti, orientaci na zákazníka a také strategické poradenské a pragmatické zkušenosti v rámci managementu."

Richard Angliss, vedoucí Property & Asset Managementu JLL v regionu EMEA: "Velice mě těší, že tým JLL přivítá ve svých řadách právě Petru, která má v rámci Property & Asset managementu bohaté zkušenosti a díky tomu posílí náš byznys v regionu. Věřím, že zapojení Petry do vedení české pobočky JLL bude nadále posilovat vedoucí pozici českého týmu na trhu. Petra velmi dobře rozumí klíčovým požadavkům klientů a díky svým zkušenostem dokáže jejich přání následně i splnit."