Skip Ribbon Commands
Skip to main content

Tisková zpráva

Praha

Jones Lang LaSalle vyjednala pronájem 11.704 m2 pro GE Money Multiservis v Axis Office Parku v Ostravě


Praha, 22. ledna 2009 - Jones Lang LaSalle s potěšením oznamuje, že její oddělení zastupování nájemníků asistovalo GE Money Multiservis, dceřinou společnost GE Money Bank skupiny General Electric, při vyjednávání nových podmínek nájmu 5.973 m2 nových kancelářských prostor a  napomohlo znovu vyjednat 5.731 m2 pro centrum zákaznických služeb v Axis Office Parku v Ostravě.

Jan Mechl, senior konzultant, Jones Lang LaSalle uvedl: „Jones Lang LaSalle jednala jako poradce GE Money Multiservis a poskytla služby, které pomáhají snížit náklady na nemovitosti, snížit rizika z obsaditelnosti a současně maximalizovat flexibilitu pracovišť. Výsledkem naší spolupráce je 11.704 m2 moderních kancelářských prostor a 125 parkovacích míst. Rozšířením současné kancelářské plochy a přejednáním stávajících podmínek pronájmu se nám pro GE Money Multiservis podařilo zajistit velice výhodné nájemní podmínky.“

Axis Office Park Ostrava nabízí kancelářské prostory standardu A o celkové pronajímatelné ploše 30.000 m2. Projekt je dostupný hlavními silničními tahy a je rovněž napojen na centrum Ostravy městskou hromadnou dopravou.