Skip Ribbon Commands
Skip to main content

Tisková zpráva

Praha

Společnost Bohemia Energy obsadila téměř celou budovu B Paláce Archa

Jones Lang LaSalle uzavřela největší kancelářskou transakci v centru města za rok 2009


Praha, 23. února 2010 – Jones Lang LaSalle s potěšením oznamuje přesun Bohemia Energy Entity s.r.o., dodavatele elektrické energie a plynu, do projektu společnosti Orco - Palác Archa. Společnost podepsala celkem  2.170 m2.
Marta Kadlecová, senior konzultant společnosti Jones Lang LaSalle, uvedla: „Je mi potěšením oznámit podepsání nájemní smlouvy s Bohemia Energy v Paláci Archa, čímž Jones Lang LaSalle zároveň podepsala největší kancelářskou transakci v centru Prahy za rok 2009. Touto transakcí se podařilo pronajmout téměř celou budovu B. Díky této transakci a předchozímu podpisu smlouvy  se společností Office House, která si v Paláci Archa pronajala 660 m2, mohu potvrdit, že se tato kancelářská budova bezpochyby naplňuje.“

Jiří Písařík, ředitel Bohemia Energy Entity dodal: „Budova Palác Archa se stala naší preferovanou volbou díky nabízeným expanzním možnostem a bezkonkurenčním cenám v dané lokalitě pražského centra. Další výhodou byl jistě fakt, že téměř celá budova B bude pronajata naší společnosti.”  

Palác Archa je projektem developera Orco a skládá se z pěti navzájem propojených budov, včetně dvou historických staveb navržených známými architekty Josefem Gočárem a Františkem Markem. Projekt se nachází v lokalitě Prahy 1 o celkové ploše cca. 23.000 m2 kancelářských ploch a 2.500 m2 obchodních ploch. Budova rovněž nabízí 120 podzemních parkovacích míst.