Skip Ribbon Commands
Skip to main content

Tisková zpráva

Praha

Společnost JNJ Global Business Services se stěhuje z Anděl Parku

Jones Lang LaSalle jednala jako poradce při uvolňování prostor a relokaci


Praha, 4. března 2010 – Jones Lang LaSalle s potěšením oznamuje, že dokončila relokaci společnosti JNJ Global Business Services s.r.o. (dále jen „JNJ GBS”), centra sdílených služeb společnosti Johnson & Johnson, do budovy Factory Office Centre a asistovala při uvolnění prostor v Anděl Parku.

Harry Bannatyne, konzultant, Jones Lang LaSalle, uvedl: „S radostí můžeme potvrdit, že jsme dokončili jednání se společností Baxter, výrobcem zdravotních prostředků a léčiv, která souhlasila s převzetím nájemní smlouvy na 1.232 m2 kancelářských prostor po společnosti JNJ GBS v Anděl Parku. Na základě této domluvy jsme mohli finalizovat přesun posledních zaměstnanců JNJ GBS do nového sídla společnosti v budově Factory Office Centre. Během této transakce jednala Jones Lang LaSalle v zastoupení JNJ GBS a asistovala při uvolňování prostor, relokaci a projektovém managementu.“  

Anděl Park se skládá ze dvou nezávislých budov se společnou podzemní garáží. Budova A, postavena kolem centrálního nádvoří, nabízí více jak 13.500 m2 kancelářských plocha a Budova B má více než 22.000 m2 plochy určené pro kanceláře, obchody a příslušenství. Administrativní budovy splňují nejvyšší mezinárodní standardy.