Skip Ribbon Commands
Skip to main content

Tisková zpráva

Praha

Jones Lang LaSalle zhasne světla na podporu „Hodiny Země 2010”


Praha, 25. března 2010 –  Síť poboček ve 45 zemích společnosti Jones Lang LaSalle se přidá k celosvětové klimatické akci Hodina Země 2010, konané v sobotu 27. března ve 20.30. Jde o symbolické hodinové vypnutí veřejného osvětlení, osvětlení budovy firmy či zhasnutí světel v domácnosti. Přesně v 20.30 místního času se kanceláře společnosti Jones Lang LaSalle a LaSalle Investment Management ve 180 zemích zapojí do této iniciativy.
 
Hodinu Země pořádá největší světová ochranářská organizace World Wildlife Fund (WWF). Jones Lang LaSalle tuto klimatickou iniciativu podporuje již od jejího spuštění v roce 2007. Tento rok se společnost akce zúčastní ve spolupráci s klienty z celého světa, zatímco zaměstnanci Jones Lang LaSalle se ke kampani přidají ze svých domovů.  
 
Lauralee Martin, finanční a provozní ředitelka, Jones Lang LaSalle, uvedla: „Hodina Země spojuje podobně smýšlející jedince, komunity a firmy po celém světe. Všichni chceme převzít zodpovědnost za budoucí generace a sehrát tak svou roli při zajišťování udržitelné budoucnosti. Ze strany WWF se jedná o naprosto výjimečnou a významnou iniciativu a naše společnost je hrdá, že může tento projekt podpořit úsilím svých zaměstnanců. Jsme obzvlášť poctěni, že se můžeme účastnit několika iniciativ organizovaných našimi klienty v rámci Hodiny Země. Tento projekt je v naprostém souladu s naší environmentální politikou a podporuje jak snahy našeho týmu pro služby v oblasti energetické úspornosti a udržitelných strategií, tak naše globální úsilí.“   
 
WWF vyzývá firmy i jednotlivce, aby se připojili k celosvětové klimatické akci Hodina Země, s očekáváním, že se iniciativy v sobotu zúčastní až 1 miliarda lidí.