Skip Ribbon Commands
Skip to main content

Tisková zpráva

Praha

Jones Lang LaSalle vyjednala obnovení a rozšíření nájemní smlouvy pro CA Technologies v kancelářském projektu The Park


Praha, 3. června 2010 – Jones Lang LaSalle s potěšením oznamuje, že její oddělení zastupování nájemců úspěšně dokončilo vyjednání nájemní smlouvy v zastoupení společnosti CA Technologies v České republice.
Jones Lang LaSalle asistovala CA Technologies, světového softwarového giganta, při kompletní analýze trhu, identifikaci vhodných příležitostí a alternativ pronájmu a vedla jednání pro dosažení nejlepších možných nájemních podmínek. Součástí celého procesu bylo rovněž zajištění dodatečných kancelářských prostor, celkem tedy 7.200 m2.  

Jan Mechl, senior konzultant, Jones Lang LaSalle, uvedl: „V době krize bývá překvapivě těžší uspokojit větší poptávky po kvalitních kancelářích a identifikovat dostatek alternativ kanceláří kategorie A. Je skutečně výzvou splnit a zajistit určitá kritéria a zároveň vyjednat konkurenceschopné nájemní podmínky. Krize způsobuje omezení nové nabídky a jednotek s rozsáhlými patry je nedostatek. Velikost a flexibilita pater je pouze jeden z požadavků celkové analýzy, v potaz musíme brát i lokalitu, možnosti parkování a dostupnost MHD, které rovněž hrají významnou roli. I přes stávající situaci na trhu s omezeným počtem budov, které by splňovaly požadavky CA Technologies (co se týká lokality a kvality budov) se nám podařilo dosáhnout skvělých výsledků. Naše mnohaletá zkušenost na trhu, praxe, vnímání požadavků klientů a bohaté portfolio uzavřených transakcí nám umožnili dosáhnout těchto skvělých výsledků.“