Skip Ribbon Commands
Skip to main content

Tisková zpráva

Praha

Společnost Jones Lang LaSalle pronajala poslední jednotku v areálu Panattoni Park Prague Airport

Projekt Panattoni je nyní 100% pronajat


Praha, 1. července 2010 – Jones Lang LaSalle s potěšením oznamuje, že její průmyslové oddělení úspěšně pronajalo poslední jednotku první fáze projektu Panattoni Park Prague Airport - společnost Iron Mountain podepsala smlouvu na 2.700 m2.

Logistický park Panattoni Park Prague Airport o rozloze 40 hektarů leží  v blízkosti rychlostní komunikace R6 (směr Praha – Karlovy Vary), s napojením na E48 v Německu. Park je situován poblíž mezinárodního letiště Praha Ruzyně a 20 km od centra Prahy, na které je napojen městskou hromadnou dopravou. Mezi hlavní nájemce parku patří: lídr v oblasti logistických služeb – Ceva Logistics, přední český poskytovatel služeb v oblasti logistiky a spedice – Čechofracht, Domo Service, Time Out a Stokvis Tapes. 
 
Harry Bannatyne, konzultant společnosti Jones Lang LaSalle uvedl: „Iron Mountain, společnost s celosvětově vedoucím postavením v oblasti úschovy a ochrany informací, našla v Panattoni toho pravého partnera a přemístí tak svá datová úložiště do této prime lokality v sousedství letiště. Po veškerých analýzách Jones Lang LaSalle, dospěla společnost Iron Mountain k finálnímu rozhodnutí umístit svá nová úložiště do tohoto impozantního areálu a tím tento projekt pro Panattoni završit. Naší společnosti se tak podařilo zajistit dlouhodobou budoucí spolupráci mezi Panattoni a Jones Lang LaSalle.“