Skip Ribbon Commands
Skip to main content

Tisková zpráva

Praha

Jones Lang LaSalle zajistila prostory pro společnost Damco v areálu VGP Park Hradec Králové

13.000 m2 pronajato


Praha, 28. července 2010 – Jones Lang LaSalle s potěšením oznamuje, že společnost Damco, jeden z největších světových poskytovatelů spedičních a logistických služeb, si pronajala 13.000 m2  v areálu VGP Park Hradec Králové. Jones Lang LaSalle jednala jako poradce při této transakci. 
 
Miroslav Kotek, konzultant společnosti Jones Lang LaSalle, uvedl: „Po vyhodnocení veškerých nároků společnosti Damco a strategické analýze míst vhodných pro plnění potřeb zákazníků firmy, jsme si uvědomili, že VGP Park Hradec Králové splňuje všechny požadavky na lokalitu, standard a cenu. Jsme potěšeni, že se Jones Lang LaSalle podařilo uzavřít další transakci, zatímco pozice společnosti Damco na trhu posílila.“

VGP Park Hradec Králové se nachází nedaleko Hradce Králové (15 km) v obci Dobřenice. Celková rozloha areálu činí více než 135.000 m2. Lokalita je umístěna v těsné blízkosti nově dokončeného dálničního tahu D11 ve směru Hradec Králové a je rovněž přístupná pravidelnými železničními a autobusovými linkami z/do Hradce Králové.