Skip Ribbon Commands
Skip to main content

Tisková zpráva

Praha

Cacao Sampaka vstupuje na český trh

Společnost Jones Lang LaSalle se podílela na pronájmu prostor v Galerii Harfa


Praha, 18. srpna 2010 – Jones Lang LaSalle s potěšením oznamuje vstup prestižní čokoládové prodejny a kavárny Cacao Sampaka na český trh. Tato španělská franšíza otevře svou čokoládovou kavárnu o rozloze 135 m2 v Galerii Harfa v listopadu tohoto roku.

Cacao Sampaka představuje unikátní koncept prodejny kvalitní čokolády s kavárnou, který nabízí jedinečný zážitek z nákupu za dostupné ceny. Koncept je spojení čokoládové kafetérie s obchodem a k prodeji nabídne zboží jako kakaové a čokoládové nápoje, bonbóny, čokoládové tyčinky, inovační produkty a širokou škálu potřeb pro přípravu čokoládových pochoutek. Výrobcem těchto produktů je samotná společnost Cacao Sampaka, která kontroluje veškerý výrobní proces, a to od samotného výběru kakaových bobů, až po produkci čokolády a její balení. Tímto je společnost schopna zajistit nejvyšší kvalitu finálního produktu za přijatelnou cenu.  
Filip Kolmer, Senior Consultant v Jones Lang LaSalle, společnosti která se podílí na pronájmu Galerie Harfa uvedl: „Jsem potěšen, že jsem se mohl podílet na vstupu společnosti Cacao Sampaka na český trh. Po expanzi této firmy do Barcelony, Berlína, Dubaje, Lisabonu a dalších prestižních lokalit, otevře Cacao Sampaka svůj obchod i v Praze, kde bude prodejna první svého druhu v regionu střední a východní Evropy. Cacao Sampaka přináší na český trh unikátní produkt – čokoládový obchod, kavárnu a prostor pro ochutnávky pod jednou střechou. Tím více nás těší, že si společnost Cacao Sampaka pro uskutečnění svého originálního konceptu vybrala právě Galerii Harfa.“
Galerie Harfa nabízí obchodní plochy na třech podlažích o celkové výměře 49.000 m2 a kancelářské plochy o velikosti 20.000 m2 ve dvou desetipodlažních věžích. Zvláštní atrakcí centra bude terasová střešní zahrada přístupná z restaurací a food courtu, která nabízí velké dětské hřiště, ledové kluziště, zábavní vodní prvky a multimediální atrakce.