Skip Ribbon Commands
Skip to main content

Tisková zpráva

Praha

Jones Lang LaSalle posiluje své industriální oddělení

Miroslav Nutil vstupuje do firmy na pozici Industrial Consultant


Praha, 10. září 2010 – Jones Lang LaSalle Česká republika s potěšením oznamuje, že posílila své průmyslové oddělení a rozšířila služby napříč Českou a Slovenskou republikou. Za tímto účelem nastoupil do firmy od 1. září Miroslav Nutil na pozici Industrial Consultant. Miroslav Nutil bude zodpovědný za průmyslové a logistické poptávky a věnovat se bude jak potenciálním nájemcům, tak pronajímatelům a developerům. 
Miroslav Nutil má více jak pětiletou praxi v realitním průmyslovém sektoru, kterou získal na straně konzultantů u CB Richard Ellis a King Sturge a na straně developerů u společnosti Goodman. 

Tewfik Sabongui, výkonný ředitel Jones Lang LaSalle Česká republika uvedl: „Jsem potěšen, že se Miroslav Nutil připojil k průmyslovému oddělení Jones Lang LaSalle. Má skvělé znalosti trhu a jeho chápání potřeb pronajímatelů a nájemců je znamenité. Zároveň dobře zapadá do naší firemní kultury. Posílení našeho průmyslového oddělení je pro nás dalším krokem k zařazení služeb průmyslového oddělení mezi naše hlavní obchodní cíle a umožní nám reagovat na zvýšenou poptávku nájemců napříč regiony, vzhledem k oživování trhu a vzniku nových příležitostí.“