Skip Ribbon Commands
Skip to main content

Tisková zpráva

Praha

Společnost 3M se stěhuje do kancelářského projektu The Park v Praze

Celkem 1.593 m2 pronajato


Praha, 13. září 2010 – Jones Lang LaSalle s potěšením oznamuje, že její oddělení zastupování nájemců zajistilo pro firmu 3M Česko s.r.o., místní pobočku vysoce inovativní výrobní společnosti působící v řadě oblastí po celém světě, nové kancelářské prostory. 3M se tak již brzy přestěhuje do projektu The Park.

Aleš Novotný, konzultant společnosti Jones Lang LaSalle uvedl: „3M Česká republika až do teď sídlila v kancelářském projektu BB Centrum na Praze 4. Ačkoliv zde byla firma spokojená, což dokazuje i její dvanáctiletá loajalita vůči tomuto projektu, budova neumožňovala další flexibilitu prostor. Z tohoto důvodu jsme v zastoupení 3M provedli rozsáhlou analýzu pražského kancelářského trhu, která zahrnovala veškeré možnosti pronájmu. Po mnoha jednáních jsme společně dospěli k názoru, že veškeré požadavky 3M na kancelářské prostory splňuje právě projekt The Park. 3M si zde pronajala celkem 1.593 m2.“
 
„Při hledání nových prostor jsme zohlednili i přání zaměstnanců zůstat v městské části Praha 4, ačkoli možností bylo pochopitelně více. Vybraná lokace tak nakonec splňuje jak požadavky managementu, tak zaměstnanců,“ dodává David Vrba, generální ředitel společnosti 3M Česko.
 
V nových prostorách bude mít 3M také možnost prezentovat schopnosti svých produktů: „Při výběru lokace nových kanceláří se myslelo i na naše zákazníky. Brzy jim tak naše inovativní řešení budeme moci názorně předvést v moderním Customer-technical centru,“ prozrazuje Vrba.
 
Produkty z širokého portfolia 3M našly uplatnění také při zařizování kanceláří, ať už se jednalo o polepy skleněných příček, projekční systémy nebo filtr do kávovaru.