Skip Ribbon Commands
Skip to main content

Tisková zpráva

Praha

Landesbank Berlin AG se stěhuje do Slovanského domu


Praha, 30. září 2010 – Jones Lang LaSalle s potěšením oznamuje, že se jejímu týmu pronájmu kancelářských prostor, v zastoupení pronajímatele INVESCO Real Estate, podařilo zajistit 192 m2 kancelářských ploch pro Landesbank Berlin AG v budově Slovanského domu.

Harry Bannatyne, konzultant společnosti Jones Lang LaSalle uvedl: „Slovanský dům opět prokázal svou atraktivitu pro nájemce. Nájemcům nabízí nejen benefity prestižní lokality, ale i působivou adresu pro obchodní sídlo. Jones Lang LaSalle je potěšena, že může na pronájmu tohoto prestižního projektu společnosti Invesco pracovat, neboť rozšiřuje naše portfolio o jeden z mála kancelářských projektů nacházejících se v samém srdci Prahy.“

Budova Slovanský dům se nachází přímo ve středu města Prahy 1, v prestižní lokalitě ulice Na Příkopě. Velkou výhodou je výborná dostupnost městskou hromadnou dopravou i autem. Stanice metra Můstek  (trasa A, B) a Náměstí Republiky (trasa B) a několik tramvajových zastávek se nacházejí v těsné blízkosti tohoto projektu. Tato lokalita nabízí velmi dobře zavedenou infrastrukturu – obchodní centra, restaurace, hotely, banky, pošta, atd.