Skip Ribbon Commands
Skip to main content

Tisková zpráva

Praha

Jones Lang LaSalle posiluje český tým zaměřený na pronájem kancelářských prostorů


Praha, 4. února 2011 – Jiřina Valášková (27) posiluje od února český tým Jones Lang LaSalle zabývající se pronájmem kancelářských prostorů.

Jiřina má tříletou zkušenost v oblasti pronájmu. Kariéru zahájila v Patria Finance jako asistentka analytiků akciového trhu. Později pracovala Jiřina pro Clifford Chance LLP, kde působila na pozici administrativní asistentky pro čtyři právníky. Poté nastoupila do společnosti AIG/LINCOLN CZ s.r.o jako koordinátor leasingového oddělení pronájmu kancelářských prostorů a obchodních jednotek.

„Jsem velmi ráda, že se mohu přidat ke společnosti Jones Lang LaSalle a stát se součástí jejich týmu, který má na starost pronájem kancelářských prostorů,” říká Jiřina Valášková a dodává: „Má předešlá zkušenost byla na straně vlastníka nemovitosti, a proto mě láká možnost spolupráce s různými nájemníky. Těším se, že se budu moci podělit o mé dosavadní zkušenosti a co nejlépe porozumět představám majitelů prostorů.“

Jiřina Valášková studovala mezinárodní vztahy a evropské studie na Metropolitní univerzitě v Praze, kde získala bakalářský titul. Jiřina hovoří anglicky a německy. Mezi její koníčky patří sportovní aktivity jako aerobic, běh a plavání, ale také se ráda věnuje četbě a hře na kytaru. 
 
„Jiřina je nepochybně cenným doplněním našeho týmu, který zařizuje pronájem kancelářských prostorů,“ říká Tewfik Sabongui, výkonný ředitel Jones Lang LaSalle pro Českou republiku, a dodává: „Díky její předchozí zkušenosti ví, co majitelé prostorů očekávají a požadují, což je v dnešním světě klíčové kritérium pro spokojenost našich klientů.“