Skip Ribbon Commands
Skip to main content

Akvizice pozemků

Maximalizujeme výnosy z vašich investic do pozemků, ať již je vaše strategie zaměřena na nákup, prodej, financování nebo výstavbu

Navazujeme partnerskou spolupráci s vlastníky, uživateli, investory a developery nemovitostí, abychom poskytovali řešení opírající se o přesné údaje a zajišťovali realizaci pozemkových transakcí od menších vysoce hodnotných pozemků v městských jádrech až po rozsáhlé zóny. Jako váš strategický partner si vyhradíme dostatek času na to, abychom pochopili vaše obchodní cíle a vyhodnotili vlastnosti, které činí danou nemovitost nebo portfolio atraktivní a prodejnou na trhu.

Chápeme složitost procesu stavebního rozvoje pozemků, který může kromě kupujícího a prodávajícího ovlivňovat i celá řada dalších zainteresovaných subjektů. Územní předpisy, územně plánovací orgány, občanské skupiny a ekologické organizace – to vše může mít zásadní dopady na developerské projekty. Naši odborníci s vámi budou úzce spolupracovat a vyjednávat vašim jménem tak, aby sjednali ty nejvýhodnější smlouvy za podmínek, které budou optimalizovat hodnotu vašeho majetku.