Skip Ribbon Commands
Skip to main content

Oceňování nemovitostí

Informace hrají v investičním rozhodování klíčovou roli. Připravíme pro vás ocenění komerčních, rezidenčních a hotelových nemovitostí, které vás nenechá na pochybách

Ať již jste majitelem portfolia, institucionálním investorem nebo věřitelem, jednoznačně nejdůležitějším faktorem při zhodnocení realitního kapitálu je načasování transakce. Vzhledem k rychle se měnící situaci na trzích je naprosto zásadní přesně vědět, jakou hodnotu má konkrétní nemovitost nebo globální portfolio. Naši odborníci na oceňování komerčních, rezidenčních a hotelových nemovitostí vám pomohou získat potřebnou jistotu, aby vaše jednání mohlo být rozhodné a zároveň rentabilní.

Klienti se na nás obracejí s žádostí o provedení kavlifikovaných a nestranných ocenění nejrůznějších nemovitostí, od kancelářských budov a maloobchodních center až po průmyslové nemovitosti, hotely a rezidenční objekty. Tyto informace mohou mít klíčový význam pro financování jednotlivých projektů, due diligence, analýzu rizik, rozvahové výkaznictví, řešení sporů a primární emise akcií. S podporou našich kolegů z oddělení průzkumu trhu v různých zemích světa se díváme dále než jen na stanovení současné hodnoty a snažíme se porozumět tržním trendům, konkurenčním aktivům a předpokládaným výnosům. Své požadavky na oceňování komerčních nemovitostí můžete s důvěrou svěřit do rukou společnosti JLL.