Nabídka nemovitostí | JLL-nemovitosti.cz

Hledáte komerční prostory k pronájmu? Podívejte se na naši širokou nabídku skladů, pozemků a kanceláří.

Vaše potřeby

Vyhledání prostor

Hledáte pronájem komerční nemovitosti a potřebujete s celým procesem poradit? Kontaktujte nás a naši odborníci vám pomohou najít ty správné komerční prostory pro vaši firmu.

Správa nemovitostí a portfolia

Pokud máte své nemovitosti v různých odvětvích, pomůžeme vám z vaší investice získat co nejvíce. Kontaktujte nás a získejte podporu pro celou ČR i konkrétní oblast.

Návrh, řízení a výstavba projektů

Vytvářejte úžasné prostory, v nichž budou spokojení vaši zaměstnanci, zákazníci i nájemci, a odlište se svojí značkou nebo budovou.

Investice do nemovitostí

Pokud hodláte investovat do komerčních nemovitostí, můžeme vám pomoci s řadou služeb: od nákupu a prodeje přes poradenství po obecnou správu investic.

Transformace díky technologiím

Bořte se svou firmou hranice. Používejte nástroje, procesy a strategie, které zvýší hodnotu vašich nemovitostí a výnos z nich.

Nenašli jste, co hledáte?

Kontaktujte nás přímo

Chcete vědět více?

Získejte postřehy o komerčních nemovitostech přímo do vaší schránky.

Aktuální zprávy

| května 09, 2022

JLL appoints Robert Sgariboldi as Director of Industrial and Logistic Agency

JLL announces the appointment of Robert Sgariboldi as Director Industrial and Logistics Agency Czech Republic with effect from 9th May 2022.

dubna 22, 2022

JLL strengthens its Project and Development Services (PDS) with strategic senior appointment in EMEA

Dunja Nigrin joins JLL Germany to grow its development advisory, construction and renovation project management in the DACH region.

| dubna 07, 2022

Hotel investment to accelerate in EMEA as offshore capital comes back to the region

New JLL report shows 60 per cent rise in EMEA transactions last year to almost $20 billion despite the pandemic’s effect on major economic centres

března 31, 2022

JLL selected by EDGNEX to optimise and accelerate their Data Centre operations across Africa, Asia, CIS, Europe and the Middle East

JLL has been selected by EDGNEX, a global digital infrastructure provider.

prosince 14, 2021

JLL appoints new Head of Capital Markets in Czech Republic

Ben Rose to play key role in strengthening JLL’s investment coverage in the country

| října 25, 2021

Prodej potravin láká stále více realitní investory

Investoři v Evropě stále častěji vyhledávají příležitosti k investicím do realitních projektů zaměřených na prodej potravin.

Global Real Estate Transparency Index 2020

Index utváří žebříček 99 zemí a teritorií a 163 měst z celého světa. Je nezbytným průvodcem pro společnosti působící na zahraničních trzích a jedinečným měřítkem transparentnosti realitního trhu.

Naplňte své ambice

Chceme, aby s námi spolupracovali ti nejambicióznější klienti a aby pro nás pracovali ti nejambicióznější lidé. Pokud chcete budovat kariéru v oblasti nemovitostí s podporou úžasných lidí a ve spolupráci se skvělými klienty po celém světě, kontaktujte nás.