Je vaše kancelář stále vhodná pro byznys?

Najděte nebo vytvořte kancelář, která bude vyhovovat potřebám vašich lidí a podporovat jejich pohodu. Zařídíme vám prostory na míru s programem Business Fit

Pracovní prostory mohou lépe vyhovovat vašemu podnikání, rozpočtu i lidem

Účel kanceláře se neustále mění. Vaši lidé hledají v kanceláři spolupráci, spojení a pohodu. Aby podniky vyhověly potřebám zaměstnanců i účetní rozvaze, musí najít nové nebo navrhnout lepší pracoviště, která budou vyhovovat všem těmto potřebám. Kanceláře, které jsou chytřejší, ekologičtější, flexibilnější a zaměřené na celkovou pohodu vašich lidí.

Dokážeme najít nebo vytvořit ideální kancelářské prostory přesně na míru.

Pět způsobů, jak najít správný Business Fit

Najděte nejlepší kancelář

Nová kancelář, další prostory nebo nové projednání nájemní smlouvy - pomůžeme vám ušetřit čas a peníze tím, že najdeme ideální pracovní prostor.

Hybridní způsob práce podle vašich představ

Vytvoření nejlepší strategie hybridní práce a zajištění správné kombinace stálých kancelářských prostor, flexibilních prostor a práce z domova

Pracoviště, které odolá i nárokům budoucnosti

Navrhněte kancelář plnou inspirace a technologií, která podpoří vaše lidi a zaujme ty nejlepší talenty z okolí.

Vytvořte zdravější a ekologičtější kancelář

Pomozte svému pracovišti splnit cíle ESG a zároveň poskytněte svým zaměstnancům zdravé a produktivní kancelářské prostředí.

Síť kanceláří pro váš růst

Mějte neustálý přehled o pronájmech, vytvářejte správnou kombinaci pracovních prostor a plánujte, jak nejlépe využít své prostory

Nenašli jste, co hledáte?

Pošlete nám konkrétní dotaz

1 of 1

Najděte kancelář přesně pro vás

Bez ohledu na velikost firmy se vyplatí dávat na první místo své lidi. Zjistěte, jak investice do inspirativních a produktivních pracovních prostor může zvýšit spokojenost a výkonnost vašeho týmu a jak vám JLL může pomoci takovou kancelář najít nebo vytvořit.

Stáhněte si naši brožuru Business Fit

Stáhněte si naši brožuru a zjistěte, jak můžeme vytvořit a dodat to správné kancelářské řešení pro vaši firmu na míru

Obraťte se na odborníka Business Fit

Naši odborníci věnují čas pochopení vašich obchodních, technologických a značkových ambicí a vytvoří a dodají to správné kancelářské řešení pro vaši firmu.

 

Oznámení o ochraně osobních údajů

Jones Lang LaSalle (JLL) je spolu s dceřinými společnostmi a přidruženými subjekty předním světovým poskytovatelem služeb v oblasti nemovitostí a správy investic. Bereme vážně odpovědnost za ochranu osobních údajů, které nám byly poskytnuty.

Vaše osobní údaje shromažďujeme za účelem vyřízení vašeho dotazu.

Snažíme se zajistit, aby vaše osobní údaje byly odpovídajícím způsobem zabezpečeny po celou dobu, kdy je z oprávněných obchodních nebo právních důvodů potřebujeme. Poté je bezpečně odstraníme. Další informace o tom, jak JLL zpracovává vaše osobní údaje, naleznete v našem prohlášení o ochraně osobních údajů.