Přepracování konceptu využití

Strategie přetváření

Proč přepracovat celkový koncept využití?

U nemovitostí jde stále o náklady nebo návratnost projektu, ale se zvýšeným důrazem na jejich účel a zážitek, který vytvářejí pro ty, kdo je obývají. Přinášejí však nové strategie návratnost? Ano, kvalitní aktiva dosahují lepších výsledků a zároveň snižují riziko. Při smysluplném přesunu kapitálu a produktové strategie do nových, rozvíjejících se nebo růstových odvětví mohou nemovitosti odolat volatilitě a nečekaným změnám a přinést růst.

 

Konkurenceschopné a kreativní prostředí

Alokace do komerčních nemovitostí nadále rostou. Na konkurenčních trzích se investiční strategie stávají kreativnějšími v podobě společných podniků, rekapitalizací a platformových investic.

Obnovený důraz na udržitelnost

Rostoucí povědomí o životním prostředí a široký zájem o zdraví naší planety znamená, že investoři zvyšují úsilí o udržitelnost.

Vzestup alternativních věřitelů

Otevírá se prostor pro nebankovní věřitele a po celém světě jsou k dispozici rozmanité možnosti financování. Inovativní možnosti financování a refinancování mohou zmírnit ekonomické protivětry a kolísavé ocenění.

Promluvíme si o tom?

Najděte nový pohled na věc. Napište nám.

There was an error submitting the form. Please try again.

Oznámení o ochraně osobních údajů

Jones Lang LaSalle (JLL) je spolu s dceřinými společnostmi a přidruženými subjekty předním světovým poskytovatelem služeb v oblasti nemovitostí a správy investic. Bereme vážně odpovědnost za ochranu osobních údajů, které nám byly poskytnuty.

Vaše osobní údaje shromažďujeme za účelem vyřízení vašeho dotazu.

Snažíme se zajistit, aby vaše osobní údaje byly odpovídajícím způsobem zabezpečeny po celou dobu, kdy je z oprávněných obchodních nebo právních důvodů potřebujeme. Poté je bezpečně odstraníme. Další informace o tom, jak JLL zpracovává vaše osobní údaje, naleznete v našem prohlášení o ochraně osobních údajů.