Informace o koronaviru (COVID-19) ve světě nemovitostí

COVID-19 ovlivňuje komunity po celém světě, proto vám chceme pomoci orientovat se v jeho důsledcích pro vaše pracoviště, vaše aktiva a globální trhy s nemovitostmi.

Video Christiana Ulbricha, globálního CEO společnosti JLL, k aktuální situaci

Od zajištění bezpečnosti pro naše zaměstnance až po reakci kolegů k našim klientům a komunitám v této bezprecedentní době - Christian sdílí svůj pohled na současnou situaci.

Koronavirus COVID-19 a realitní trh

COVID-19 ovlivňuje komunity po celém světě. Chceme vám proto pomoci orientovat se v tom, jaký bude mít tato situace dopad na vaše pracoviště, vaše aktiva a globální realitní trh.

COVID-19 a jeho vliv na byznys strategii

Poraďte se s odborníky z JLL

Kontaktujte nás, abyste zjistili, jak vám můžeme pomoci urychlit vývoj vzdálených pracovních programů, posoudit jakýkoli dopad na vaše aktivum nebo portfolio, nebo s vámi probrat další výzvy, s nimiž se během této bezprecedentní situace můžete potýkat.


PROHLÁŠENÍ: JLL a naši zaměstnanci nejsou oprávněni ani kvalifikováni, aby vás vedli nebo ovlivňovali při přípravě vaší vlastní kontinuity podnikání nebo přípravných plánů z hlediska zdraví a veřejné politiky. I když se snažíme zajistit, abychom poskytovali aktuální informace z veřejně dostupných zdrojů, všechny podrobnosti o COVID-19, jakož i jeho důsledky na zdraví a veřejnou politiku, by měly být řešeny s nezávislým specialistou.