Webinar

Odolnost portfolia firemních nemovitostí: programy účinnosti a likvidity

Date: 4. června, 2020
Time: 18:00
Length: 60 minut

Flexibilita a likvidita nemovitostí jsou v dnešní nejisté době rozhodující. Lídři korporátních realit musí více než kdy jindy rozumět svým možnostem v rámci likvidity portfolia a začít si (znovu) utvářet mechanismy pro dlouhodobou optimalizaci svého portfolia. Připojte se k tomuto webináři, abyste získali informace o tom, jak efektivně vyvážit a zvýšit likviditu portfolia, včetně řešení kapitálových nemovitostí, jako jsou zpětná koupě z prodeje, dispozice aktiv a možnosti financování.

I když celkový dopad COVID-19 není zatím znám, můžete nyní podniknout kroky k přenastavení našeho portfolia, aby ustálo neustále se vyvíjející tržní podmínky.

Co se naučíte:
  • Současné trendy a struktury transakcí s nemovitostmi a důsledky pro nájemce ve světě po COVID-19
  • Programový přístup k řízení programů likvidity a odolnosti portfolia budov
  • Způsoby, jak v nejbližší době optimalizovat fixní náklady
  • Technologie JLL a další řešení, která pomáhají zvyšovat likviditu a flexibilitu
  • Pohled na to, jak JLL přemýšlí o budoucnosti portfolia nemovitostí
Prezentující:

Dan Kirschner, Global Portfolio Products
Mark West, Senior Managing Director, Corporate Finance and Net Lease Co-Lead
Christian Beaudoin, Senior Director, Research (moderátor)

Chcete-li si stáhnout report, vyplňte tento formulář.

There was an error submitting the form. Please try again.

OZNÁMENÍ O OCHRANĚ OSOBNÍCH ÚDAJŮ

Jones Lang LaSalle (JLL) je spolu s dceřinými společnostmi a přidruženými subjekty předním světovým poskytovatelem služeb v oblasti nemovitostí a správy investic. Bereme vážně odpovědnost za ochranu osobních údajů, které nám byly poskytnuty.

Vaše osobní údaje shromažďujeme za účelem vyřízení vašeho dotazu.

Snažíme se zajistit, aby vaše osobní údaje byly odpovídajícím způsobem zabezpečeny po celou dobu, kdy je z oprávněných obchodních nebo právních důvodů potřebujeme. Poté je bezpečně odstraníme. Další informace o tom, jak JLL zpracovává vaše osobní údaje, naleznete v našem prohlášení o ochraně osobních údajů.

PROHLÁŠENÍ: JLL a naši zaměstnanci nejsou oprávněni ani kvalifikováni, aby vás vedli nebo ovlivňovali při přípravě vaší vlastní kontinuity podnikání nebo přípravných plánů z hlediska zdraví a veřejné politiky. I když se snažíme zajistit, abychom poskytovali aktuální informace z veřejně dostupných zdrojů, všechny podrobnosti o COVID-19, jakož i jeho důsledky na zdraví a veřejnou politiku, by měly být řešeny s nezávislým specialistou.