Průvodce návratem do práce v „novém normálu“

Nastává čas, kdy se zaměstnanci a nájemníci začínají vracet na pracoviště. Náš nový průvodce Vám poskytne rady pro opětovný návrat na pracoviště v "novém normálu".

Abychom zajistili kontrolu nad tím, co přijde, je nezbytné (re)aktivovat naše pracovní prostředí, abychom vyvážili zdravotní, bezpečnostní a finanční dopad pandemie. Také je třeba zajistit i nadále vzájemný (re)spekt s cílem ochránit naše zdraví a zachovat psychickou pohodu. Klíčem k úspěchu bude připravenost, obratnost a odolnost.

Jelikož se zaměstnanci a nájemníci začínají vracet na pracoviště, je nesmírně důležité, abychom při otevírání našich kanceláří zajistili bezpečný návrat. Společně můžeme (re)vitalizovat byznys a vkročit do zcela nového a jiného světa.

Chcete-li si stáhnout průvodce, vyplňte tento formulář:

OZNÁMENÍ O OCHRANĚ OSOBNÍCH ÚDAJŮ

Jones Lang LaSalle (JLL) je spolu s dceřinými společnostmi a přidruženými subjekty předním světovým poskytovatelem služeb v oblasti nemovitostí a správy investic. Bereme vážně odpovědnost za ochranu osobních údajů, které nám byly poskytnuty.

Vaše osobní údaje shromažďujeme za účelem vyřízení vašeho dotazu.

Snažíme se zajistit, aby vaše osobní údaje byly odpovídajícím způsobem zabezpečeny po celou dobu, kdy je z oprávněných obchodních nebo právních důvodů potřebujeme. Poté je bezpečně odstraníme. Další informace o tom, jak JLL zpracovává vaše osobní údaje, naleznete v našem prohlášení o ochraně osobních údajů.

PRIVACY NOTICE

Jones Lang LaSalle (JLL), together with its subsidiaries and affiliates, is a leading global provider of real estate and investment management services. We take our responsibility to protect the personal information provided to us seriously.

Generally the personal information we collect from you are for the purposes of dealing with your enquiry.

We endeavor to keep your personal information secure with appropriate level of security and keep for as long as we need it for legitimate business or legal reasons. We will then delete it safely and securely. For more information about how JLL processes your personal data, please view our privacy statement.

Poraďte se s odborníky z JLL

Kontaktujte nás, abyste zjistili, jak vám můžeme pomoci urychlit vývoj vzdálených pracovních programů, posoudit jakýkoli dopad na vaše aktivum nebo portfolio, nebo s vámi probrat další výzvy, s nimiž se během této bezprecedentní situace můžete potýkat.