Webinar

Webinář-COVID 19: Strategie reaktivace pracovního prostředí

Zhlédněte záznam webináře

Vypracování plánu pro opětovnou aktivaci pracovních prostor je náročné a složité. Organizace musí určit, kteří pracovníci se musí vrátit, vytvořit postupnou strategii návratu a upravit pracovní prostory tak, aby vyhovovaly sociálnímu distancování a poskytovaly bezpečné a zdravé prostředí. Zjistěte více o tříbodové strategii reaktivace pracovního prostředí vytvořené JLL v podání Susan Wasmundové (Global Occupancy Planning Operations Lead v JLL).

Pro zhlédnutí webináře prosím vyplňte tento formulář.

There was an error submitting the form. Please try again.

OZNÁMENÍ O OCHRANĚ OSOBNÍCH ÚDAJŮ

Jones Lang LaSalle (JLL) je spolu s dceřinými společnostmi a přidruženými subjekty předním světovým poskytovatelem služeb v oblasti nemovitostí a správy investic. Bereme vážně odpovědnost za ochranu osobních údajů, které nám byly poskytnuty.

Vaše osobní údaje shromažďujeme za účelem vyřízení vašeho dotazu.

Snažíme se zajistit, aby vaše osobní údaje byly odpovídajícím způsobem zabezpečeny po celou dobu, kdy je z oprávněných obchodních nebo právních důvodů potřebujeme. Poté je bezpečně odstraníme. Další informace o tom, jak JLL zpracovává vaše osobní údaje, naleznete v našem prohlášení o ochraně osobních údajů.

PROHLÁŠENÍ: JLL a naši zaměstnanci nejsou oprávněni ani kvalifikováni, aby vás vedli nebo ovlivňovali při přípravě vaší vlastní kontinuity podnikání nebo přípravných plánů z hlediska zdraví a veřejné politiky. I když se snažíme zajistit, abychom poskytovali aktuální informace z veřejně dostupných zdrojů, všechny podrobnosti o COVID-19, jakož i jeho důsledky na zdraví a veřejnou politiku, by měly být řešeny s nezávislým specialistou.