Strategie byznys kontinuity v době COVID-19

Tyto informace jsou určeny vedoucím pracovníkům zaměřeným na řešení potenciálních dopadů COVID-19 na pracovní prostředí a výkon pracovní síly.

Jak může JLL pomoci?

Většina organizací má zavedeny plány kontinuity činnosti v reakci na přírodní katastrofy jako jsou povodně, zemětřesení, žhářství a terorismus. COVID-19 však představuje jedinečnou výzvu hned z několika důvodů: nemá geografické určení, jeho dopad se dynamicky přesouvá bez ohledu na hranice a šíří se z člověka na člověka.

Pro zajištění bezpečnosti a zdraví svých zaměstnanců a kontinuitu podnikání mnoho organizací zavádí nebo urychluje využití práce na dálku/z domova. To v této těžko předvídatelné situaci zajišťuje sociální izolaci a omezuje vystavení zaměstnanců ohrožení přenosu infekce z člověka na člověka.

JLL může pomoci se zachováním kontinuity vašeho pracovního prostředí prostřednictvím:

  • Posouzení připravenosti vaší společnosti na práci z domova
  • Vývoje zrychlených pracovních programů pro práci na dálku ve vaší společnosti
  • Vytvářením komunikace na pracovišti a implementací programů pro práci na dálku

Náš tým může také pomoci s harmonizací a podporou stávajícího či revidovaného plánu kontinuity vašeho firemního podnikání a také s následnou obnovou vašeho podnikání po uklidnění stávající situace.

WEBINÁŘ - COVID-19: Práce na dálku a připravenost pracovního prostředí

Zjistěte, jak urychlit vývoj nebo upravit pracovní programy pro práci z domova a umožnit tak kontinuální pracovní výkon.

Spojte se s JLL odborníkem

Kontaktujte nás, abychom probrali možnosti, jak vám můžeme pomoci podpořit plánování kontinuity na pracovišti a urychlit vývoj pracovních programů pro práci na dálku.


PROHLÁŠENÍ: JLL a naši zaměstnanci nejsou oprávněni ani kvalifikováni, aby vás vedli nebo ovlivňovali při přípravě vaší vlastní kontinuity podnikání nebo přípravných plánů z hlediska zdraví a veřejné politiky. I když se snažíme zajistit, abychom poskytovali aktuální informace z veřejně dostupných zdrojů, všechny podrobnosti o COVID-19, jakož i jeho důsledky na zdraví a veřejnou politiku, by měly být řešeny s nezávislým specialistou.