Kariéra

V JLL nám na vašich ambicích záleží. Chceme, aby vaše kreativita vzkvétala, a chceme naslouchat vašim byznys nápadům. Vítáme různé perspektivy a zajímá nás váš názor.

Objevte další pracovní příležitosti po celém světě:

Co pro vás znamená lepší svět?

Společný cíl je pro nás v JLL důležitější, než kdy dřív. Proto chceme společně tvořit budoucnost nemovitostí pro lepší svět. Podívejte se na toto video a zjistěte, co znamená lepší svět pro naše kolegy z JLL po celém světě.

Poznejte nás

Naše sdílené hodnoty týmové práce, etiky a vynikající kvality jsou středobodem veškeré naší práce. Slibujeme, že našim zaměstnancům pomůžeme naplňovat ambice tím, že jim umožníme prozkoumávat nové příležitosti, rozšiřovat odborné znalosti, budovat dlouhodobou kariéru, pracovat s talentovanými lidmi a uspět díky inkluzi.

Na všech úrovních naší organizace chceme rozvíjet lídry. Když přijímáme nové zaměstnance, zajímá nás váš potenciál být lídrem. Lídři jsou pro nás lidé, kteří umějí přemýšlet ve velkých dimenzích, pomáhat ostatním na cestě ke změně, dotáhnout věci do konce – a vždy se při tom soustředit v první řadě na náš byznys a zároveň inspirují ostatní.

Co nabízíme

Diverzita

Daří se nám i díky různorodosti našich zaměstnanců, kterou maximálně podporujeme. Ať už se týká znalostí, původu nebo jejich nápadů.

Mobilita

Naše rozmanité příležitosti a celosvětový záběr tvoří širokou platformu, kde mohou naši zaměstnanci rozvíjet svou kariéru.

Etika

Jsme hrdí na to, že jako organizace na všech úrovních zastáváme a prosazujeme zásady podnikatelské a profesní etiky.

Benefity

Propagujeme kulturu, která zaměstnance odměňuje jak v kanceláři, tak i mimo ni, a chceme se postarat o to, abyste měli přístup ke všemu, co potřebujete k naplnění svých ambicí.

Kariéra

Jste ambiciózní a hledáte novou pracovní příležitost?