Poraďte se

Vytvořte strategii, rozpočet a časovou osu, abyste uvedli svoji vizi do života.

Jak vám
můžeme pomoci?

Prozkoumejte způsoby, jak našim klientům pomáháme najít ideální prostory pro jejich podnikání.
Plánování kapitálu

Začněte plánovat kapitálové výdaje na svůj projekt nebo portfolio předem. Vyhodnoťte rozsah, rozpočet, obchodní strategii a riziko a upřednostněte práci proti svému rozpočtu.

Stavební poradenství

Přijímejte informovaná rozhodnutí pomocí stavebních průzkumů, plánů stavu, monitorování stavby a vývoje, hodnocení zchátralosti, plánované údržby, odhadů nákladů na obnovu, analýzy defektů a schvalování změn.

Chytré budovy

Navrhneme inteligentní řešení budovy přizpůsobené vašim potřebám. Zavádíme nové technologie a propojujeme stávající systémy, abychom zvýšili produktivitu budov, pracovišť a lidí. Získejte přístup k datům v reálném čase, abyste zajistili efektivní provoz vaší nemovitosti nebo portfolia a vytvářeli pozitivní zkušenosti pro lidi využívající prostor.

Projektový management

Proměňte svůj prostor a ujistěte se, že každý prvek designu a konstrukce je pečlivě řízen, aby vaše vize ožila.

Plánování a regenerace

Ať už chcete maximalizovat hodnotu lokality nebo schématu, koupit nebo prodat pozemek, hledáte stavební povolení nebo žádáte o souhlas památkově chráněných budov, naše specializované týmy pro vás dosáhnou nejlepších možných výsledků.

Služby udržitelnosti

Pomůžeme vám najít udržitelná řešení, která maximalizují hodnotu aktiv, snižují rizika, vytvářejí nové zdroje příjmů, snižují náklady na obsazenost nebo zlepšují pohodu. Umožníme vám změnit způsob, jakým investujete, vyvíjíte, spravujete nebo okupujete budovy.

Chcete vědět více?

Získejte postřehy o komerčních nemovitostech přímo do vaší schránky

Naplněné ambice

Pobavme se
o vašem projektu

 
Vytvořte úžasné prostory, které přinášejí výjimečné zážitky.

Pobavme se
o vašem projektu

 
Vytvořte úžasné prostory, které přinášejí výjimečné zážitky.