Design

Vytvořte prostor, který bude fungovat pro vaši kulturu, vaše lidi a vaši komunitu.

Jak vám
můžeme pomoci?

Prozkoumejte způsoby, jak našim klientům pomáháme najít ideální prostory pro jejich podnikání.
Správa designu

Vyvíjejte skvělé návrhy pro nové sídlo, vybavení kanceláře, pozemní vývoj nebo nově umístěný majetek, který splňuje požadavky reálného světa.

Strategie na pracovišti

Vytvoříme vizi pro vaše pracoviště, která podporuje inovace a zlepšuje výkonnost podnikání. Navrhujeme atraktivní, flexibilní prostory, které odrážejí vaši kulturu a dokonale se hodí k potřebám vašich zaměstnanců, což pomáhá přilákat a udržet si špičkové talenty.

Design & build

Pracujte s jediným kontaktním místem, které přebírá odpovědnost za koncepty návrhu, plánování prostoru, programování, kalkulace nákladů, stavbu a stěhování.

Plánování obsazenosti

Monitorujeme, měříme a analyzujeme, jak lidé využívají prostor, abyste se ujistili, že je vaše portfolio relevantní pro budoucnost. Zjistěte, jak programy mobility a nepřiřazená místa k sezení mohou snížit náklady na obsazení, poskytnout zaměstnancům větší flexibilitu a podpořit spolupráci.

Poradenství v oblasti designu s nulovou hodnotou

Podporujeme vás při dodávání budov s čistým nulovým obsahem uhlíku. Od rady pro raný vývoj až po návrh konceptu a monitorování shody vám poskytujeme technické znalosti v průběhu životního cyklu nemovitosti, které vám pomohou informovat o vašich investicích do rozhodování o investicích a dodají vám rekonstrukci, vybavení nebo nový vývoj podle standardů čistého nulového uhlíku.

Chcete vědět více?

Získejte postřehy o komerčních nemovitostech přímo do vaší schránky

Naplněné ambice

Pobavme se
o vašem projektu

 
Vytvořte úžasné prostory, které přinášejí výjimečné zážitky.