Budovu Argentinská Office Building v Holešovicích bude pronajímat JLL.

Budovu Argentinská Office Building v Holešovicích bude pronajímat JLL. Nabídne nonstop recepci i flexibilitu v řešení kanceláří.

dubna 19, 2018

Oddělení Office Agency společnosti JLL získalo exkluzivní mandát na pronájem kancelářské budovy Argentinská Office Building vlastněné firmou SUDOP Invest ve stále populárnější Praze 7. Lukrativní kancelářská budova o velikosti téměř 10 tisíc m2 má být postavena ve druhém čtvrtletí příštího roku a potenciálním nájemcům nabídne v 7 nadzemních podlažích přes 6 tisíc metrů čtverečních kanceláří.

Skupina SUDOP, která realizuje stavbu budovy Argentinská Office Building v rámci své investiční a akviziční společnosti SUDOP Invest a bude provozovatelem nemovitosti, je největší firmou na projektantském trhu infrastruktury.  Interiér budovy disponuje flexibilními kancelářemi vhodnými jako pro open space řešení, tak i pro individuální kanceláře. Mimo to má budova stále žádanější otevíratelná okna, centrální klimatizaci i vnější žaluzie. Pohodlí nájemců zlepší také služby obchodních prostor v přízemí.

Nabídce k pronájmu bude sloužit pouze 2. - 4. patro. Vyšší patra jsou určena pro projektanty společnosti Metroprojekt. V nabídce bude také celkem 25 vnitřních a 7 venkovních parkovacích stání. Díky své vynikající lokalitě je budova také skvěle dostupná veřejnou dopravou, a to jak metrem C, tak tramvajovými, autobusovými i vlakovými spoji. Exkluzivitu budovy zvyšuje také možné budoucí propojení Holešovic s nedalekým Karlínem, rovněž velmi atraktivní lokalitou. Významným specifikem projektu je také zajištění bezpečnosti díky čtyřiadvacetihodinové recepci, přístupům na magnetickou kartu a kamerovém systému.

„Spolupráce se společností SUDOP Invest na budově Argentinská Office Building nás velice potěšila. Jsme přesvědčeni o velkém potenciálu lokality i budovy samotné. Realizací investor potvrzuje vzrůstající atraktivitu Holešovic, které jsou rozvojovou lokalitou s velkým potenciálem. Osobní přístup k realizaci potvrzuje i to, že se do části budovy nastěhuje také sama společnost ze skupiny SUDOP. Noví nájemci tak získají velmi kvalitní prostory v lokalitě, která bude brzy vnímána jako jedna z těch, kam se chtějí nový nájemci stěhovat," vysvětlil Štěpán Šatoplet, vedoucí oddělení pronájmů kancelářských nemovitostí JLL.

„Snahou investora je vytvořit kvalitní půdorysně flexibilní kancelářskou budovu s příjemným pracovním prostředím na místě, které má velkou budoucnost v dlouhodobém horizontu a urbanisticky zapadá do předpokládaného rozvoje území Holešovic," uvedl Jan Sellner ze společnosti SUDOP Invest.