Tisková zpráva

Budova Oasis Florenc v exkluzivním zastoupení JLL je kompletně pronajata

Nejnovějšími nájemci se stal Wargaming Prague s.r.o. a Centropol Energy a.s.

března 03, 2020

Administrativní budova Oasis Florenc, kterou JLL exkluzivně zastupuje, je pro letošní rok kompletně pronajata. Smlouvu zde ve spolupráci s JLL prodloužila Wargaming Prague s.r.o a současně expandovala na celkových 2663 m2. Posledním nájemcem, kterého jsme pro tento projekt vyhledali, se stala firma Centropol Energy, a.s. Nové prostory budou k dispozici v nabídce opět od roku 2021. 

Budova je díky své pozici na rozhraní Prahy 1 a Prahy 8 jednou z výrazných pražských budov a hledání zájemců o pronájem po nedávné revitalizaci tak bylo rychlé a bezproblémové. Oddělení Office Agency společnosti JLL budovu úspěšně pronajímalo od roku 2010. Oasis Florenc je objekt snoubící charakter moderního administrativního centra s příjemným a podnětným pracovním prostředím ve vynikající lokalitě. Nabízí celkem 15 tisíc m2 nadčasových kancelářských ploch a sídlí v něm nájemci jako Cisco Systems, J&T Bank, X-Trade Brokers či farmaceutická společnost Eli Lilly. Dále se zde nachází obchodní pasáž, kde je mezi jinými možné využít služeb supermarketu Albert, DM drogerie, kavárny Costa Coffee, lékárny a dalších obchodů a provozoven.

O spokojenosti nájemníků svědčí právě i nedávné prodloužení smlouvy a především expanze společnosti Wargaming, která vyvíjí, testuje a prodává online hry, na dvojnásobnou velikost. „Těší nás naše dlouhodobá spolupráce s majitelem budovy Oasis Florenc a doufáme, že se bude nadále rozvíjet. O její kvalitě vypovídá i to, že se v rámci našeho portfolia jedná o námi kontinuálně nejdéle zastupovanou budovu. Projekt i samotná lokalita je garancí kvalitního místa k podnikání. Díky své mimořádné poloze v blízkosti centra města, ale také velmi široké paletě nabízených služeb a občanské vybavenosti, představuje Oasis Florenc dokonalé pracovní prostředí. Od roku 2021 budou v tomto projektu opět volné prostory v nabídce, proto je pro případné zájemce nyní ideální čas se nám ozvat,“ uvedl Štěpán Šatoplet, vedoucí oddělení pronájmu kancelářských nemovitostí JLL.

Budova Oasis Florenc byla navržena tak, aby splňovala požadavky nájemců na moderní kancelářské prostory. Velká pozornost byla věnována maximalizaci efektivnosti prostor a vytvoření příjemného pracovního prostředí, například i díky terase pro nájemce. Oasis Florenc těží ze všech předností lokality v centru města, ale vnější části objektu poskytují množství zeleně a parkových úprav, kde mohou nájemci trávit přestávky a odpočinout si v klidném a příjemném prostředí.