Tisková zpráva

JLL postupuje v dlouhodobé strategii transformace; ohlašuje nové globální a regionální vedoucí role

Greg O’Brien jemnován Global CEO Markets

listopadu 17, 2020

Společnost JLL (NYSE: JLL) oznámila poslední kroky svého dvouletého transformačního programu a představila koordinovanou sérii jmenování vedení. Současný generální ředitel pro Ameriku, Greg O’Brien, se přesune do nové role globálního generálního ředitele pro trhy s globálním výkonným výborem přehled všech regionálních a místních operací na trzích.

John Gates povede americký region jako CEO Americas Markets, Anthony Couse bude i nadále vést asijsko-pacifický region, zatímco Andy Poppink se stane CEO EMEA Markets. Poppink, který se přesune do Evropy ze své současné role vedoucího regionu západní USA, vystřídá Guy Graingera, který byl na začátku tohoto týdne jmenován Global Head of Sustainability Services & ESG v JLL. Gates, Couse a Poppink budou zodpovídat O’Brienovi, přičemž všechny tyto změny budou účinné od 1. ledna 2021.

„Tato jmenování završí transformační program, který jsme začali realizovat v lednu 2019,“ řekl generální ředitel JLL Christian Ulbrich. „Využíváme značné víceleté investice do naší platformy a technologie a dále zvyšujeme hladkou globální integraci našich služeb a odborných znalostí. To je něco, co naši klienti považují za klíčovou výhodu při práci s JLL, zejména během probíhající pandemie, kdy je zásadní naše schopnost rychle se přizpůsobit a nasadit produkty a služby. “

Dřívější fáze transformačního programu úspěšně přinesly globální sladění obchodních linií JLL pro korporátní řešení, kapitálové trhy a oceňování, spolu s korporátními funkcemi společnosti, a došlo ke spuštění JLL Technologies. Nová skupina Markets přinese podobné globální sladění se všemi ostatními službami JLL.