Jubilejní 5. ročník charitativního turnaje v plážovém volejbale pomohl nadačnímu fondu Slunce pro všechny

Akci ve Žlutých lázních opět organizovala pražská pobočka JLL. Rekordních 28 týmů dohromady na charitu přispělo částkou 270 000 Kč!

srpna 09, 2019

PRAHA (9. srpna 2019) – České zastoupení realitní poradenské společnosti JLL uspořádalo 7. srpna 2019 jubilejní pátý ročník charitativního turnaje v plážovém volejbale (Czech Real Estate Charity Beach Volleyball Tournament). Akce ve Žlutých lázních v Praze se zúčastnilo 28 týmů z firem působících na českém realitním trhu. Zahráli si i lidé z české a slovenské pobočky JLL a ze společnosti Tétris. Turnaj nakonec vyhrála společnost P3, na druhém místě se umístili hráči ze Savills a na třetím místě Capexus.  

Výsledný výtěžek ve výši 270 000 Kč byl věnován nadačnímu fondu Slunce pro všechny. Konkrétně poputuje na rehabilitační pobyty a sportovní a kulturní aktivity lidí se speciálními potřebami.

Nadační fond byl založen v únoru 2002 za účelem podpory dětí a dospělých se speciálními potřebami. Fond zaštiťuje především Soukromou mateřskou, základní a střední školu ve Stochově a Centrum služeb Slunce všem v Unhošti. Kromě toho se nadační fond zabývá příjmem materiálních darů a jejich následným rozdělováním mezi organizace, které pracují s dětmi a dospělými se speciálními potřebami a poskytováním finančních příspěvků těmto organizacím i jednotlivcům.

Hojná účast i výsledná vybraná částka potěšily i ředitele české a slovenské pobočky JLL Mira Barnáše: "Těší mě, že se nám opět podařilo oslovit lidi z branže a že si letos volejbalový turnaje udržel vysokou účast týmů. Díky tomu, že jsme se dokázali spojit pro dobrou věc, jsme charitě předali nádhernou sumu, která pomůže naplnit ambice těch, kdo to nejvíce potřebují."

Fotografie z akce: 

1)    Vítězný tým společnosti P3

2)    Předání šeku na částku 270 000 Kč nadaci Slunce pro všechny.

3)    Poháry pro vítěze


About JLL 

JLL (NYSE: JLL) is a leading professional services firm that specializes in real estate and investment management. Our vision is to reimagine the world of real estate, creating rewarding opportunities and amazing spaces where people can achieve their ambitions. In doing so, we will build a better tomorrow for our clients, our people and our communities. JLL is a Fortune 500 company with annual revenue of $16.3 billion, operations in over 80 countries and a global workforce of nearly 92,000 as of June 30, 2019. JLL is the brand name, and a registered trademark, of Jones Lang LaSalle Incorporated. For further information, visit jll.com