Tisková zpráva

Časopis FORTUNE i letos zařadil JLL mezi nejobdivovanější společnosti světa

JLL toto uznání získala díky své globální konkurenceschopnosti, vedení zaměstnanců a přístupu k firemnímu majetku

února 20, 2020

Společnost JLL (NYSE: JLL) byla i letos zařazena na seznam nejobdivovanějších společností světa, který každoročně sestavuje časopis FORTUNE ve spolupráci s poradenskou firmou Korn Ferry. Seznam vychází z průzkumu mezi 3 770 vrcholovými manažery a burzovními analytiky a představuje důležitý ukazatel firemní pověsti.

„Jsme hrdi na to, že jsme byli vybráni mezi nejobdivovanější společnosti na světě,“ poznamenává Christian Ulbrich, generální ředitel JLL.

„Toto uznání odráží náš závazek dělat to, co je nejlepší pro naše zaměstnance, klienty, investory a komunity, a utvářet budoucnost realit pro lepší svět.“

Seznam nejobdivovanějších společností světa publikovaný časopisem FORTUNE slouží jako uznání organizacím, které se těší vynikající pověsti nejen ve svém odvětví. Od roku 1997 na výběru nejobdivovanějších společností a sestavení jejich žebříčku každoročně spolupracuje firma Korn Ferry, která celosvětově působí v oblasti manažerského poradenství.

Seznam nejobdivovanějších společností světa a bližší informace o jeho sestavení najdete na stránkách časopisu FORTUNE.

Klienti i externí organizace z celého světa si na společnosti JLL dlouhodobě cení její důraz na etiku a společenskou odpovědnost a závazek být preferovaným zaměstnavatelem.