Lukrativní značka spodního prádla Agent Provocateur mění adresu

Lukrativní značka spodního prádla Agent Provocateur mění adresu. Od května nově otevřela na Dušní 2. Prostory této exkluzivní retailové značce zajistila realitní poradenská společnost JLL

května 27, 2019

Známá britská luxusní značka smyslného spodního prádla Agent Provocateur se přestěhovala do nových prostor, které pro ně zajistil Tomáš Soukup ze společnosti JLL. Majitele prostoru zastupoval Ivo Suchomel za společnost Dejsiprostor. Na adrese Dušní 2 otevřeli v druhé polovině května.

 

Nové prostory se nacházejí na přízemí a díky tomu má obchod krásný výklad do ulice. To značce předešlá adresa neumožňovala, jelikož se prostory nacházely v suterénu.

 

Značka Agent Provocateur vznikla v roce 1994 v londýnské čtvrti Soho. Založila ji bývalá modelka Serena Rees, která se v důsledku frustrace z nudné nabídky spodního prádla rozhodla v Británii otevřít vlastní butik. Do podnikání vstoupila společně se svým tehdejším manželem Josephem Corré, synem známé extravagantní britské módní návrhářky Vivienne Westwoodové. Od té doby firma úspěšně roste a má po celém světě několik desítek svých poboček.

 

Od roku 2010 je v čele firmy kreativní ředitelka Sarah Shottonová, která se snaží ve svých návrzích podtrhnout jedinečnost a osobitost každé ženy. Proto při práci myslí na ženy nejrůznějších tvarů a velikostí. Ráda využívá svůdné a luxusní materiály v čele s krajkou a nebojí se ve své tvorbě experimentovat. Kromě spodního prádla značka ve svých buticích nabízí také ikonické smyslné parfémy.

 

„Otevření butiku značky Agent Provocateur na nové adrese potvrzuje, že v Praze už dávno není jediným high street tahounem Pařížská ulice. Stále častěji se pozornost módních značek upíná také do okolních lokalit, kde v nedávné době otevřela své pobočky řada retailových obchodů. Právě v ulici Dušní, táhnoucí se od Španělské synagogy až po Dvořákovo nábřeží, se jich nachází celá řada," uvedl Tomáš Soukup, vedoucí retailového oddělení JLL.