Pomáhali jsme volejbalem už počtvrté!

Rok se s rokem sešel a pražská pobočka JLL zorganizovala další charitativní turnaj v plážovém volejbale. A vybralo se rekordních 657 000 Kč!

srpna 17, 2018

České zastoupení realitní poradenské společnosti JLL uspořádalo 16. srpna 2018 již čtvrtý ročník charitativního turnaje v plážovém volejbale (Czech Real Estate Charity Beach Volleyball Tournament). Akce ve Žlutých lázních v Praze se zúčastnilo rekordních 28 týmů z firem působících na českém realitním trhu. Zahráli si i lidé z české a slovenské pobočky JLL a ze společnosti Tétris. Turnaj nakonec vyhrála společnost Erste Group Immorent AG, na druhém místě se umístili hráči z HB Reavis a na třetím místě Penta.  

Po volejbalovém klání v rámci druhé části programu proběhla také dražba 11 obrazů, které ve svém volném čase namalovali dobrovolníci z řad zaměstnanců JLL a charitám je věnovali. Ve spolupráci s Drawplanet na malování obrazu s tématikou real estate strávili 15 až 20 hodin svého volného času. Nejvyšší částka, za kterou se podařilo jeden z obrazů vydražit, dosáhla astronomických sto tisíc korun českých. Jeho autorkou je Adéla Jeřábková z oddělení marketingu, dražitelem Bryan Wilson, spoluzakladatel společnosti Wilsons. Tvůrkyně obrazu okomentovala dech beroucí částku slovy: „Takové peníze jsem v životě pohromadě neviděla. To se snad nosí v kufříku, ne?!" A svou upřímností tak pobavila všechny přítomné.

Výsledný výtěžek ve výši rekordních 657 000 Kč byl rozdělen mezi dvě neziskové organizace. Jedna z nich se snaží pomoci lidem po mozkové mrtvici s návratem do plnohodnotného života. Druhá podporuje projekty, které pomáhají občanům integrovat se do plnohodnotného života po té, co se z hlediska sociálního nebo zdravotního ocitli ve zvlášť obtížné životní situaci.

Z toho, jak se celá akce letos opět podařila, měl radost i ředitel české a slovenské pobočky JLL Miroslav Barnáš: „Těší mě, že se nám již počtvrté podařilo oslovit lidi z branže a že se letos volejbalového turnaje zúčastnil rekordní počet týmů. Dokázali jsme se spojit pro dobrou věc a v tom je podle mě kouzlo a síla celého eventu."