NxT Office

Objevte kancelář NxT Office 

Oceňované strhující digitální řešení, které vám umožní prohlédnout si trh, a kombinuje pokročilé realitní znalosti s technologiemi. 
Na základě vašich specifických požadavků umožňuje NxT přístup k živým datům a poznatkům, kdy optimalizují vaše zadání s vyhledáváním nemovitostí, a jako výstup Vám poskytne komplexní zprávu s podrobným popisem všech vašich možností. 

NxT Studio Londýn

Bylo prokázáno, že NxT šetří našim klientům až 80 % času potřebného k vyhledávání nemovitostí díky virtuální prohlídce budov v našem studiu NxT nebo prostřednictvím aplikace pro vzdálenou plochu. 

Jak vám NxT Office může pomoci

Jeden z nejužitečnějších zákaznických produktů společnosti JLL poskytující hloubkové informace o spolupráci s využitím technologií, které poskytují propojenější a jedinečnější zážitek.  

Rychlá a snadné

Řešení, které šetří čas při vyhledávání kancelářských nemovitostí s přístupem ke všem dostupným kancelářským nemovitostem a využitím klíčových údajů, které Vám pomohou při vyhledávání. 

Podívejte se na všechny dostupné možnosti

Virtuálně si prohlédněte jakékoliv patro budovy pomocí skenu matterport a vytvořte si užší výber preferovaných možností.

Rozhodujte se na základě reálných informací

Získejte informace a údaje o dané lokalitě, jako je dopravním spojení a občanská vybavenost. To vše totiž může ovlivnit Vaše rozhodnutí. 

Navrhněte prostor podle sebe

Pomocí 3D modelování si prohlédněte zkušební možnosti uspořádání kancelářských prostor.

Odborné poradenství

Naši koučové z NxT a odborníci na trh vám poskytnou podporu při používání NxT.

Další kroky

Odejdete s e-mailem obsahujícím Váš užší výběr nebo se můžete spojit s kolegy v jiných kancelářích a prodiskutovat Vaše možnosti.

Více o kanceláři NxT

Mezi výhody naší game-changing technologie, patří...

Společná výstavba

Pomocí naší technologie pro spolupráci vyhledávejte plány, obrázky a data a získejte v reálném čase výsledky, které přesně odpovídají vašim potřebám.

Úplnost a transparentnost

Přístup k veškeré dostupnosti na trhu s aktualizacemi v reálném čase.

Vizualizace dat

Vizualizujte a porovnávejte data, která vám pomohou při strategickém rozhodování na stále sofistikovanějším a složitějším trhu. Poté si pomocí našeho nástroje pro plánování prostoru zmapujte preferovanou možnost a ověřte si, zda vám vyhovuje.

Produktivita

Vytvořte si užší seznam a prohlédněte si nemovitosti prostřednictvím virtuálních prohlídek, abyste ušetřili čas a vyhnuli se zbytečnému cestování, a snížili tak svou uhlíkovou stopu.

Důvěrnost

Vyhledávání nemovitostí provádějte v naprosté diskrétnosti. Důvěrnost vašeho projektu je pro nás prioritou.

Konektivita

Najděte svou ideální kancelář, ať už sídlíte kdekoli nebo hledáte po celé Evropě.

Získaná ocenění

Od svého uvedení na trh získala kancelář NxT řadu ocenění a uznání napříč odvětvím

3G Property Awards 2019

Kancelářský poradce roku

EG Tech Awards 2018

Hlavní cena za inovace

ARSEG Trophies 2017

Zvláštní velká cena veřejnosti

ARSEG Trophies 2017

Stříbro v soutěži Innovation Grand Prix


Pojďme
objevovat

Hledáte kancelář? Napište nám.

Při odesílání formuláře došlo k chybě. Zkuste to znovu.

Při odesílání formuláře došlo k chybě. Zkuste to znovu.

Jones Lang LaSalle (JLL) je spolu s dceřinými společnostmi a přidruženými subjekty předním světovým poskytovatelem služeb v oblasti nemovitostí a správy investic. Bereme vážně odpovědnost za ochranu osobních údajů, které nám byly poskytnuty.

Vaše osobní údaje shromažďujeme za účelem vyřízení vašeho dotazu.

Snažíme se zajistit, aby vaše osobní údaje byly odpovídajícím způsobem zabezpečeny po celou dobu, kdy je z oprávněných obchodních nebo právních důvodů potřebujeme. Poté je bezpečně odstraníme. Další informace o tom, jak JLL zpracovává vaše osobní údaje, naleznete v našem prohlášení o ochraně osobních údajů.