O společnosti JLL

Podle hesla SEE A BRIGHTER WAY ukazujeme našim klientům, kolegům, komunitám a celé planetě chytřejší cestu k dosažení cíle. Kombinujeme inovativní technologie se zkušenostmi získanými globální působností a otevíráme příležitosti, ze kterých budeme mít všichni prospěch.

Ve společnosti JLL jsme hrdí na to, že děláme věci jinak. Jsme přesvědčeni, že odvětví realit může měnit svět k lepšímu. Kombinujeme inovativní technologie a datové analýzy se zkušenostmi získanými globální působností a otevíráme dosud nepoznané příležitosti k úspěchu.

 

Pomáháme investovat do rozmanitého portfolia nemovitostí včetně průmyslových, obchodních, retailových, rezidenčních a hotelových objektů. Pomáháme tyto nemovitosti kupovat, stavět a pronajímat. Našimi klienty jsou začínající technologické firmy i nadnárodní společnosti podnikající v oborech bankovnictví, energetiky, zdravotnictví, právních služeb, výroby léčiv, strojírenství, informačních technologií a dalších.

SEE A BRIGHTER WAY

K cíli lze dojít prošlapanou cestou. My v JLL hledáme cestu novou. Cestu inovací, inteligentních řešení a lidského přístupu. Hledejte chytřejší cestu se společností JLL.

Thinking beyond

Zjistěte, jak pomáháme zákazníkům z různých zemí nacházet chytřejší cestu. Přečtěte si naši výroční zprávu a nejaktuálnější informace o společnosti. Můžete také navštívit naše stránky pro investory. 

V číslech

Poznejte JLL blíže díky veřejně dostupným údajům a číslům.

 

427 mil. metrů čtverečních spravovaných v rámci property a facility managementu.

33 700 nájemních transakcí, s celkem 73 mil. pronajatými metry čtverečními.

66 475 hodin strávených dobrovolnictvím v místních komunitách.

112 110 126 Kč v příspěvcích firmy a zaměstnanců na charitu.

451 533 ušetřených tun emisí CO2. 

  

Seznamte se s naším vedením

Na každém z našich zaměstnanců záleží. Seznamte se s předními leadry společnosti JLL, kteří pomáhají klientům nacházet chytřejší cestu.
Věříme v týmovou práci – sdílení je cesta k našemu úspěchu.

Je nás 94 000 jednotlivců, i přesto fungujeme jako jeden tým. Jako jeden tým dosahujeme společných cílů a sdílíme společné úspěchy. Táhneme za jeden provaz mezi různými pobočkami a odděleními a budujeme týmy světové třídy, které nabízejí prvotřídní služby.

Věříme v etiku ve veškeré práci pro klienty – jednáme čestně a zodpovědně.

Naši klienti se spoléhají na to, že budeme jednat v jejich nejlepším zájmu. To je odpovědnost, kterou bereme vážně. Proto se hlásíme k jasným zásadám, etickému přístupu a nejvyšším světovým standardům. 

Věříme ve vynikající kvalitu – snažíme se být výjimeční.

V zájmu našich klientů i nás samých chceme růst a být stále lepší. Proto usilujeme o vynikající kvalitu a stále hledáme nové a inovativní způsoby, jak naplňovat ambice.

V  
co věříme 

Naše základní hodnoty formují naši kulturu a určují naši identitu. Zdůrazňují náš závazek vůči klientům, komunitám a udávají směr veškerého našeho snažení. Pevně věříme v týmovou práci, etiku a vynikající kvalitu.

Náš globální program udržitelnosti

Podle společnosti JLL by se realitní trh měl spolupodílet na vytváření lepšího světa. Důležitým milníkem na cestě k dosažení tohoto cíle je udržitelný rozvoj, a v tomto úsilí je JLL na vedoucí pozici.
 
Prioritami globálního programu jsou tři oblasti, ve kterých JLL nejvíce pomoci svým pracovníkům, klientům a komunitám: klimatická opatření pro udržitelné reality, zdravá místa pro všechny a inkluzivní prostředí pro prosperující komunity.

Klimatická opatření

pro udržitelné reality
V rámci urgentních klimatických opatření urychlujeme přechod na nulové emise. Toto úsilí povede k vyšší produktivitě a nižšímu riziku a pomůže vytvořit lepší svět.

Zdravá místa

pro všechny
Vytváříme pro všechny bezpečná a zdravá místa, kde lze produktivně pracovat a dobře žít podle zásad udržitelného rozvoje.

Inkluzivní prostředí

pro prosperující komunity
Nabízíme férové a inkluzivní prostředí s rovnými příležitostmi a pozitivním společenským dopadem.

Ocenění a
uznání

Ze všech našich úspěchů jsme pyšní na vynikající kvalitu naší práce, na příležitosti pro osobní růst, které našim zaměstnancům poskytujeme, a na to, jak prospíváme našim komunitám. Těší nás a je nám ctí, že jsme za náš úspěch byli oceněni uznávanými organizacemi.

Ethisphere | 2008-2020

World's Most Ethical Company

Fortune | 2015-2021

Fortune 500 – #186

Fortune | 2017-2023

World’s Most Admired Companies

JLL Spark: 
reality v kombinaci s
technologiemi

Společnost JLL Spark je zaměřena na transformaci realitního odvětví pomocí technologických inovací. JLL Spark přináší bystrost startupu podporovanou odbornými znalostmi a zdroji společnosti JLL. JLL Spark vedou zkušení podnikatelé ze Silicon Valley, kteří vybudovali úspěšné technologické firmy a investovali do nich. Strategické investice JLL Spark do proptechu dávají společnosti JLL možnost poskytovat majitelům a provozovatelům nemovitostí inovační produkty.

LaSalle je jedním z předních světových investičních manažerů

LaSalle Investment Management je jednou z největších a nejrůznorodějších firem zabývajících se správou investic do nemovitostí a nezávislou dceřinou společností Jones Lang LaSalle Incorporated. Jejich tým se zaměřuje na poskytování konkurenceschopného výkonu investic zákazníkům prostřednictvím cyklů v ekonomice a na realitních trzích. S odbornými znalostmi ve všech oblastech od cenných papírů v sektoru nemovitostí přes smíšené fondy až po globální nepřímé investice.

Tétris je světovým lídrem v oblasti fit-outů 

Jeho tým si klade za cíl dodávat interiérové prostory s kvalitativním standardem, který si lidé mohou užívat každý den. Od design konceptu až po dodání přináší Tétris do života inspirativní, efektivní a zelenější pracovní prostředí pro všechny společnosti. S kancelářemi v 15 zemích dokáže Tétris navrhnout a dodat prostory, které nejlépe odráží vaše ambice a potřeby. 

Sledujte nás

Zůstaňte v kontaktu na sociálních sítích