O společnosti JLL

Jsme tu proto, abychom po celém světě vytvářeli příležitosti a úžasné prostory, ve kterých lidé mohou naplňovat své ambice. Tímto způsobem budujeme lepší zítřky pro naše zákazníky, zaměstnance a komunity.

Jsme světovým lídrem v oblasti realitních služeb, který čerpá energii z podnikatelského nadšení. Chceme, aby s námi spolupracovali nejambicióznější klienti a aby u nás pracovali nejambicióznější zaměstnanci. Je to prosté.

Kupujeme, stavíme, obsazujeme a financujeme řadu různých aktiv včetně průmyslových, obchodních, maloobchodních, kancelářských, rezidenčních a hotelových nemovitostí. Spektrum našich klientů sahá od technologických startupů až po globální korporace a pokrývá sektory bankovnictví, energetiky, zdravotnictví, práva, life sciences, výroby a technologií.

Naplňte své
ambice

V JLL se zabýváme lidskou stránkou podnikání a díky tomu dokážeme lépe zajišťovat byznysovou stránku podnikání.
 
Naplňování ambicí spočívá v odhalování potenciálu každého jednotlivce, každého zákazníka a každé firmy.
 
Naplňování ambicí je středobodem všeho, co děláme.
client reviewing jll's annual report

Thinking beyond

Zjistěte, jak jsme odhodláni našim zákazníkům po celém světě pomáhat naplňovat jejich ambice. Prohlédněte si naši výroční zprávu a nejnovější informace o společnosti. Navštivte také naši stránku Vztahy s investory.
grey brush strokes on black background

V číslech

Poznejte JLL blíže díky veřejně dostupným údajům a číslům.

 

427 mil. metrů čtverečních spravovaných v rámci property a facility managementu.

33 700 nájemních transakcí, s celkem 73 mil. pronajatými metry čtverečními.

66 475 hodin strávených dobrovolnictvím v místních komunitách.

112 110 126 Kč v příspěvcích firmy a zaměstnanců na charitu.

451 533 ušetřených tun emisí CO2. 

  

jll president and chief executive officer christian ulbrich

Seznamte se s naším vedením

U nás záleží na lidech. Vedení JLL pomáhá našim klientům  dosahovat ambicí.
Věříme v týmovou práci – sdílení je cesta k našemu úspěchu.

Máme skoro 85 000 zaměstnanců – a jeden tým. Jako jeden tým dosahujeme společných cílů a sdílíme společné úspěchy. Táhneme za jeden provaz mezi různými pobočkami a odděleními a budujeme týmy světové třídy, které nabízejí prvotřídní služby.

Věříme v etiku ve veškeré práci pro klienty – jednáme čestně a zodpovědně.

Naši klienti se spoléhají na to, že budeme jednat v jejich nejlepším zájmu. To je odpovědnost, kterou bereme vážně. Proto se hlásíme k jasným zásadám, etickému přístupu a nejvyšším světovým standardům. 

Věříme ve vynikající kvalitu – snažíme se být výjimeční.

V zájmu našich klientů i nás samých chceme růst a být stále lepší. Proto usilujeme o vynikající kvalitu a stále hledáme nové a inovativní způsoby, jak naplňovat ambice.

V  
co věříme 

Naše základní hodnoty formují naši kulturu a určují naši identitu. Zdůrazňují náš závazek vůči klientům, komunitám a udávají směr veškerého našeho snažení. Pevně věříme v týmovou práci, etiku a vynikající kvalitu.

Naše ambice udržitelnosti

Chceme, aby se společnost JLL stala přední světovou a udržitelnou firmou poskytující profesionální služby tím, že bude vytvářet prostory, budovy a města, ve kterých se lidem bude dařit.
 
Této vize dosáhneme po celém světě realizací naší ambice být lídrem v udržitelnosti pod názvem Building a Better Tomorrow (Budování lepšího zítřka).
vytváření trvalých hodnot pro zákazníky 
podpora našich komunit
man and woman icons
aktivní zapojení našich zaměstnanců 
going green leaf icon
transformace našich pracovišť

Ocenění a
uznání

Ze všech našich úspěchů jsme pyšní na vynikající kvalitu naší práce, na příležitosti pro osobní růst, které našim zaměstnancům poskytujeme, a na to, jak prospíváme našim komunitám. Těší nás a je nám ctí, že jsme za náš úspěch byli oceněni uznávanými organizacemi.

  

linkedin 2018 top companies

 

2016-2018

  

ethisphere 2019 world's most ethical companies

 

2008-2019

  

Fortune World's most admired companies

 

2017-2019

JLL Spark: 
reality v kombinaci s
technologiemi

Společnost JLL Spark je zaměřena na transformaci realitního odvětví pomocí technologických inovací. JLL Spark přináší bystrost startupu podporovanou odbornými znalostmi a zdroji společnosti JLL. JLL Spark vedou zkušení podnikatelé ze Silicon Valley, kteří vybudovali úspěšné technologické firmy a investovali do nich. Strategické investice JLL Spark do proptechu dávají společnosti JLL možnost poskytovat majitelům a provozovatelům nemovitostí inovační produkty.

woman on tablet looking at the city

LaSalle je jedním z předních světových investičních manažerů

LaSalle Investment Management je jednou z největších a nejrůznorodějších firem zabývajících se správou investic do nemovitostí a nezávislou dceřinou společností Jones Lang LaSalle Incorporated. Jejich tým se zaměřuje na poskytování konkurenceschopného výkonu investic zákazníkům prostřednictvím cyklů v ekonomice a na realitních trzích. S odbornými znalostmi ve všech oblastech od cenných papírů v sektoru nemovitostí přes smíšené fondy až po globální nepřímé investice.

Sledujte nás

Zůstaňte v kontaktu na sociálních sítích