O společnosti JLL

Jsme tu proto, abychom po celém světě vytvářeli příležitosti a úžasné prostory, ve kterých lidé mohou naplňovat své ambice. Tímto způsobem budujeme lepší zítřky pro naše zákazníky, zaměstnance a komunity.

Jsme světovým lídrem v oblasti realitních služeb, který čerpá energii z podnikatelského nadšení. Chceme, aby s námi spolupracovali nejambicióznější klienti a aby u nás pracovali nejambicióznější zaměstnanci. Je to prosté.

Kupujeme, stavíme, obsazujeme a financujeme řadu různých aktiv včetně průmyslových, obchodních, maloobchodních, kancelářských, rezidenčních a hotelových nemovitostí. Spektrum našich klientů sahá od technologických startupů až po globální korporace a pokrývá sektory bankovnictví, energetiky, zdravotnictví, práva, life sciences, výroby a technologií.

Naplňte své
ambice

V JLL se zabýváme lidskou stránkou podnikání a díky tomu dokážeme lépe zajišťovat byznysovou stránku podnikání.
 
Naplňování ambicí spočívá v odhalování potenciálu každého jednotlivce, každého zákazníka a každé firmy.
 
Naplňování ambicí je středobodem všeho, co děláme.

Thinking beyond

Zjistěte, jak jsme odhodláni našim zákazníkům po celém světě pomáhat naplňovat jejich ambice. Prohlédněte si naši výroční zprávu a nejnovější informace o společnosti. Navštivte také naši stránku Vztahy s investory.

V číslech

Poznejte JLL blíže díky veřejně dostupným údajům a číslům.

 

427 mil. metrů čtverečních spravovaných v rámci property a facility managementu.

33 700 nájemních transakcí, s celkem 73 mil. pronajatými metry čtverečními.

66 475 hodin strávených dobrovolnictvím v místních komunitách.

112 110 126 Kč v příspěvcích firmy a zaměstnanců na charitu.

451 533 ušetřených tun emisí CO2. 

  

Seznamte se s naším vedením

U nás záleží na lidech. Vedení JLL pomáhá našim klientům  dosahovat ambicí.
Věříme v týmovou práci – sdílení je cesta k našemu úspěchu.

Je nás 94 000 jednotlivců, i přesto fungujeme jako jeden tým. Jako jeden tým dosahujeme společných cílů a sdílíme společné úspěchy. Táhneme za jeden provaz mezi různými pobočkami a odděleními a budujeme týmy světové třídy, které nabízejí prvotřídní služby.

Věříme v etiku ve veškeré práci pro klienty – jednáme čestně a zodpovědně.

Naši klienti se spoléhají na to, že budeme jednat v jejich nejlepším zájmu. To je odpovědnost, kterou bereme vážně. Proto se hlásíme k jasným zásadám, etickému přístupu a nejvyšším světovým standardům. 

Věříme ve vynikající kvalitu – snažíme se být výjimeční.

V zájmu našich klientů i nás samých chceme růst a být stále lepší. Proto usilujeme o vynikající kvalitu a stále hledáme nové a inovativní způsoby, jak naplňovat ambice.

V  
co věříme 

Naše základní hodnoty formují naši kulturu a určují naši identitu. Zdůrazňují náš závazek vůči klientům, komunitám a udávají směr veškerého našeho snažení. Pevně věříme v týmovou práci, etiku a vynikající kvalitu.

Naše ambice udržitelnosti

Chceme, aby se společnost JLL stala přední světovou a udržitelnou firmou poskytující profesionální služby tím, že bude vytvářet prostory, budovy a města, ve kterých se lidem bude dařit.
 
Této vize dosáhneme po celém světě realizací naší ambice být lídrem v udržitelnosti pod názvem Building a Better Tomorrow (Budování lepšího zítřka).
vytváření trvalých hodnot pro zákazníky 
podpora našich komunit
aktivní zapojení našich zaměstnanců 
transformace našich pracovišť

Ocenění a
uznání

Ze všech našich úspěchů jsme pyšní na vynikající kvalitu naší práce, na příležitosti pro osobní růst, které našim zaměstnancům poskytujeme, a na to, jak prospíváme našim komunitám. Těší nás a je nám ctí, že jsme za náš úspěch byli oceněni uznávanými organizacemi.

Ethisphere | 2008-2020

World's Most Ethical Company

Fortune | 2015-2021

Fortune 500 – #186

Fortune | 2017-2021

World’s Most Admired Companies

JLL Spark: 
reality v kombinaci s
technologiemi

Společnost JLL Spark je zaměřena na transformaci realitního odvětví pomocí technologických inovací. JLL Spark přináší bystrost startupu podporovanou odbornými znalostmi a zdroji společnosti JLL. JLL Spark vedou zkušení podnikatelé ze Silicon Valley, kteří vybudovali úspěšné technologické firmy a investovali do nich. Strategické investice JLL Spark do proptechu dávají společnosti JLL možnost poskytovat majitelům a provozovatelům nemovitostí inovační produkty.

LaSalle je jedním z předních světových investičních manažerů

LaSalle Investment Management je jednou z největších a nejrůznorodějších firem zabývajících se správou investic do nemovitostí a nezávislou dceřinou společností Jones Lang LaSalle Incorporated. Jejich tým se zaměřuje na poskytování konkurenceschopného výkonu investic zákazníkům prostřednictvím cyklů v ekonomice a na realitních trzích. S odbornými znalostmi ve všech oblastech od cenných papírů v sektoru nemovitostí přes smíšené fondy až po globální nepřímé investice.

Tétris je světovým lídrem v oblasti fit-outů 

Jeho tým si klade za cíl dodávat interiérové prostory s kvalitativním standardem, který si lidé mohou užívat každý den. Od design konceptu až po dodání přináší Tétris do života inspirativní, efektivní a zelenější pracovní prostředí pro všechny společnosti. S kancelářemi v 15 zemích dokáže Tétris navrhnout a dodat prostory, které nejlépe odráží vaše ambice a potřeby. 

Sledujte nás

Zůstaňte v kontaktu na sociálních sítích