Andrew Frost

Head of Residential, EMEA

Frostova oblast poskytuje poradenství, financování, development a prodejní služby pro všechny typy nemovitostí, které spadají pod označení „Living“.

Díky vystudování oboru účetnictví nastoupil do společnosti Savills poskytující služby v oblasti nemovitostí a odešel z ní o 13 let později jako člen představenstva. Jako partner v realitní poradenské kanceláři King Sturge spoluzaložil divizi zaměřenou na britské rezidenční nemovitosti a po fúzi s JLL v roce 2011 byl jmenován šéfem britské rezidenční divize. Zodpovědnost za region EMEA mu přibyla v roce 2017.

Rezidenční nemovitosti představují obrovskou příležitost pro růst. Zaměřuji se na to, abychom našim klientům pomohli při plnění jejich ambicí.

Andrew Frost

Vzhledem k tomu, že světová populace stále roste, musíme k zajištění bydlení přistupovat po celý život již od studentských let až po odchod do důchodu promyšleněji. Frost se zaměřuje na investování do schopností, které podporují funkční proměnu komerčních pozemků a budov, a přináší kapitál a příležitosti do rychle rostoucích sektorů Build-to-Rent / Private Rented. Zaměření na technologie kromě toho znamená, že část byznysu, která se dostává do styku se spotřebiteli, funguje jako skutečně moderní digitální agentura s fyzickými pobočkami a významnou online aktivitou.

Frostovo vzdělání v oboru financí pomohlo jeho kariérnímu posunu do oboru realit. Přispěl k mnoha úspěšným akvizicím pro společnost JLL a některé z nich také vedl.

Manželka Laura pochází z Nizozemska. Společně mají tři syny, s nimiž Andrew Frost rád lyžuje, hraje ragby, tenis a příležitostně také rybaří.