Benoit du Passage

Managing Director, EMEA

Benoit du Passage dohlíží na byznys v Africe, na Blízkém východě, v jižní Evropě a v Turecku.

Do JLL v Paříži nastoupil v roce 1985 a přišel z bankovního sektoru. Jeho práce měla významný dopad na jižní Evropu.

V průběhu let založil kancelář v Barceloně. Díky promyšleným akvizicím odstartoval nové oblasti podnikání ve správě regionálních nákupních center, designu a vybavení kanceláří. Byl také generálním ředitelem pro Španělsko a Francii, pokračuje jako předseda v obou zemích a po dobu šesti let předsedal profesnímu sdružení FNAIM Enterprises ve Francii.

V současné době sídlí v Madridu a mimo jiné s hrdostí přispívá k rozvoji byznysu v oblasti kvantitativního řízení a řízení rizik, která přináší na datech založený přístup ke zlepšení rozhodování o investicích do oblasti nevymahatelných půjček.

Díky tomu, že jsem prošel každým cyklem v oblasti realit od poloviny 80. let, vím, jak se připravit na déšť, zatímco ještě svítí slunce. Tyto zkušenosti jsou pro naše klienty a naše zaměstnance neocenitelné.

Du Passage je trojnásobným francouzským šampionem v sérii závodních vozů Fun Cup a dvakrát vyhrál slavný 25hodinový závod na okruhu Spa–Francorchamps v Belgii. Na své farmě pěstuje len, kukuřici a pšenici.

Je ženatý a má čtyři děti.