Chris Zissis

Chief Information Officer, EMEA

Chris Zissis je zodpovědný za řízení technologií, dat a informací v celé Evropě, na Blízkém východě a v Africe. 

S více než 20 lety zkušeností stojí v čele fintechové a proptechové revoluce. Zissis přišel do Velké Británie v roce 2008 jako Senior Technology Partner pro retailovou divizi banky Barclays. V rané fázi své kariéry pracoval v Johannesburgu na pozicích technologického konzultanta v PwC, IBM a Barclays.

V roce 2010 vyměnil bankovnictví za nemovitosti a nastoupil do DTZ (dnes Cushman & Wakefield) jako koncernový Chief Information Officer a člen vedení společnosti. Vedle rekapitalizace firmy pro akvizici Zissis realizoval technologickou transformaci a zavedl strategii platforem pro sloučení několika divizí pod značkou DTZ do jedné globální firmy.

Do společnosti JLL nastoupil v roce 2013 a byl pověřen sektorem technologií. V roce 2017 převzal další datové disciplíny. Nese také odpovědnost globálního CIO za oblast kapitálových trhů.

Jako uznávaný Premiere 100 Technology Leader a nositel ceny CIO 100 je také pravidelným hostujícím spíkrem na oborových konferencích zaměřených na digitalizaci, technologickou transformaci, hyperkonektivitu a bezpečnost. 

Je ženatý a má dva dospívající syny, kteří sdílejí otcovu vášeň pro plavání na otevřeném moři. Koketuje také s výrobou prvotřídního olivového oleje z háje, který jeho rodina po čtyři generace vlastní.