Christian Ulbrich

Chief Executive Officer & President

Christian Ulbrich nese celkovou odpovědnost za strategické směřování společnosti a její pokračující růst. Působí také jako předseda Global Executive Boardu společnosti JLL.

Vedle těchto manažerských pozic Ulbrich řídí také strategii, která JLL řadí mezi přední světové firmy. Tato vize si žádá pozitivní přístup k předním digitálním řešením na trhu, která pomohou k úspěchu našim klientům, zaměstnancům i akcionářům.

Ulbrich je ve vedení JLL už více než deset let. Do společnosti nastoupil v roce 2005 jako ředitel pro Německo. V roce 2009 se stal generálním ředitelem pro oblast Evropy, Blízkého východu a Afriky a členem GEB. Předtím Ulbrich strávil sedm let jako generální ředitel hamburské skupiny HIH, byl partnerem v privátní bance MM Warburg Bank a poté působil deset let v seniorních pozicích u dalších německých a mezinárodních bank.

Ulbrich je zastáncem udržitelné, rozmanité a inkluzivní globální budoucnosti. Je členem představenstva Partnering Against Corruption Initiative Světového ekonomického fóra za společnost Vanguard. Je také členem představenstva Vonovia SE, největší německé firmy zaměřené na rezidenční nemovitosti. 

Ulbrich získal titul v oboru business administration na Hamburské univerzitě a absolvoval program GSB Stanfordské univerzity. Žije poblíž německého Frankfurtu.