Christian Ulbrich

Chief Executive Officer & President

Christian má odpovědnost za celkové strategické směřování společnosti a její pokračující růst. Působí také jako předseda globální výkonné rady JLL.

Vedle vrcholného management má Christian na starost strategii společnosti, která řadí JLL mezi přední světové firmy. Tato vize vyžaduje přijetí špičkových digitálních řešení, která pomohou zajistit úspěch klientům, zaměstnancům a akcionářům.

Christian Ulbrich zastává manažerské pozice v JLL více než patnáct let. Když v roce 2005 nastoupil do společnosti, převzal roli generálního ředitele pro Německo. V roce 2009 byl jmenován generálním ředitelem pro region EMEA a stal se také členem výkonné rady. V roce 2016 převzal roli předsedy výkonné rady a stal se členem dozorčí rady. Před nástupem do JLL strávil sedm let jako generální ředitel německé skupiny HIH Group se sídlem v Hamburku. Před touto rolí již strávil deset let na vedoucích pozicích v jiných národních a mezinárodních bankách.

Christian je vášnivým zastáncem udržitelné, rozmanité a inkluzivní globální budoucnosti. Je členem správní rady Vanguard z iniciativy Partnerství proti korupci Světového ekonomického fóra. Je také členem představenstva společnosti Vonovia SE, největší evropské rezidenční realitní společnosti.

Christian získal titul v oboru obchodní administrativy na univerzitě v Hamburku a navštěvoval program GSB Stanfordské univerzity. Žije poblíž německého Frankfurtu.