Courtney Petit

Vedení lidských zdrojů pro kapitálové trhy

Courtney je vedoucí oddělení lidských zdrojů pro kapitálové trhy se sídlem v texaském Dallasu. Mezi její povinnosti patří sladění služeb oddělení lidských zdrojů tak, aby podporovaly růst podnikání.

Courtney je vedoucí oddělení lidských zdrojů pro kapitálové trhy se sídlem v texaském Dallasu. Mezi její povinnosti patří sladění služeb oddělení lidských zdrojů tak, aby podporovaly růst podnikání. Courtney a její tým nesou přímou odpovědnost za poskytování programů lidských zdrojů s vysokou hodnotou, které jsou v souladu s podnikatelskými aktivitami a potřebami klientů. Je členkou týmu vedení lidských zdrojů, který rozvíjí náborové strategie a opatření s celosvětovou působností.

Courtney má více než 23 let zkušeností v teorii a praxi lidských zdrojů. Svou kariéru v JLL zahájila jako globální manažerka lidských zdrojů pro klienta Procter and Gamble. V rámci společnosti JLL zavedla a řídila několik osvědčených postupů v oblasti lidských zdrojů, včetně globálního náboru, organizačních návrhů, řízení talentů, programů odměňování a zaškolování zaměstnanců pro různé klienty.

Byla hlavním řečníkem na summitu CoreNet. Ve svém projevu se zabývala tím, jak úspěšně využít outsourcing k rozvoji firemní organizace. Poté jako vedoucí oddělení lidských zdrojů vedla největší podnikový přechod na outsourcing ve společnosti Bank of America. Po následném povýšení dohlížela na podnikání společnosti JLL v oblasti Work Dynamics v Kanadě, USA a Latinské Americe a řídila více než 60 pracovníků ve 12 zemích. Courtney dále v rámci společnosti JLL řídila podnikové funkční týmy na celém světě a zajišťovala služby lidských zdrojů v latinskoamerických podnicích firmy.

Courtney získala bakalářský titul na Vanderbiltově univerzitě a magisterský titul v oboru vzdělávání na Universitě Virginie. Mimo práci Courtney pracuje jako dobrovolnice ve školách své dcery, v organizaci Clayton Dabney a ve spolcích Leukemia and Lymphoma Society a Park Cities Preservation Society. Když jí to čas dovolí, je vášnivou tenistkou a dekoratérkou.