Erin Meezan

Chief Sustainability Officer

Erin Meezan má v roli Chief Sustainability Officer odpovědnost za realizaci programu udržitelnosti společnosti JLL. Náš program je v oboru realit světovou špičkou.

Erin přišla do JLL v září 2022 ze společnosti Interface Inc., která vyrábí podlahové krytiny a je známá prosazováním udržitelného přístupu. Ve funkci CSO společnosti Interface hrála hlavní roli při vytváření nejnovější firemní mise Climate Take Back a metodiky pro její implementaci. Díky tomu společnost uvedla na trh karbon-negativní produkty v roce 2020.

Pod vedením Erin společnost dosáhla dříve, než se očekávalo, úspěchu v misi zaměřené na udržitelnost s cílem mít nulový dopad na životní prostředí do roku 2020. Erin dovedla Interface ke karbonové neutralitě ve všech produktových řadách a zasadila se o to, aby společnost dosáhla karbonové neutrality jako celek, což bylo ohlášeno v roce 2022.

Erin je uznávanou poradkyní pro firmy v oboru udržitelnosti a často přednáší o udržitelném podnikání pro manažerské týmy, univerzity a podnikatele po celém světě. Ve svém nejnovějším videu z přednášky pro TED hovoří o tom, co se můžeme o udržitelném podnikání naučit od přírody. Hraje hlavní roli v oceněném dokumentárním filmu Beyond Zero režiséra Nathana Harveye, který popisuje příběh transformace firmy.