Karen Brennan

Chief Financial Officer

Karen odpovídá za správu financí ve společnosti.

Jako členka globální výkonné rady se Karen podílí na utváření a realizaci strategické vize a transformačního programu JLL.

Během jejího více než dvacetiletého působení v LaSalle a v širší organizaci JLL Karen úspěšně zastávala vedoucí, investiční, majetkovou a portfoliovou roli v celé organizaci na různých trzích po celém světě. Naposledy působila jako generální ředitelka společnosti LaSalle Europe se sídlem v Londýně s celkovou odpovědností za 22-miliardovou AUM panevropskou private equity pro investice do nemovitostí společnosti LaSalle.

Karen nastoupila do společnosti LaSalle v Baltimore v roce 1999 do oddělení akvizic a v roce 2001 se přestěhovala do Chicaga, aby tam převzala odpovědnost za správu aktiv a portfolia. Od roku 2008 do roku 2012 působila v Singapuru a Hongkongu, kde zastávala roli Portfolio Managera pro LaSalle Asia Opportunity Funds a hrála klíčovou roli v restrukturalizaci a stabilizaci podnikání v regionu po globální finanční krizi.

Po návratu do USA v roce 2013 vedla skupinu LaSalle's Americas Custom Accounts, která má více než 10 miliard AUM a zahrnuje některé z největších a nejdlouhodobějších klientů - institucionálních investorů. Karen získala BBA, Summa Cum Laude z Loyola University v Marylandu a M.B.A. z University of Chicago Booth School of Business.