Mark Caskey

CEO, Corporate Solutions EMEA

Mark vede tým více než 8 000 profesionálů, který se zaměřuje na poskytování integrovaných realitních řešení pro klienty JLL a jejich zaměstnance.

Jako generální ředitel Corporate Solutions pro region EMEA má zodpovědnost za správu všech služeb, které poskytuje JLL korporátním nájemcům v 75 zemích EMEA.

Markovou vášní je vytváření a spravování pracovních prostředí, které inspiruje společnosti a jejich zaměstnance k prosperitě a realizaci jejich dlouhodobých ambicí.

V době probíhající čtvrté průmyslové revoluce v rámci real estate Mark věří v transformační úlohu technologií a designu, která mohou pomoci vytvořit výjimečná pracovní prostředí, která zvyšují produktivitu zaměstnanců a inspirují lidi k dosažení jejich cílů.

“Od aplikací pro zaměstnance přes automatizované end-to-end workflow mění technologie dramaticky způsob, jakým pracujeme a spolupracujeme. Technologie, které jsme zvyklí používat mimo práci, se zavádějí i na pracovišti, což nám umožňuje využívat je stejným způsobem, jakým to děláme doma i na cestách.”

Toto propojení digitální a reálné zkušenosti je klíčem k úspěchu jakéhokoli budoucího podnikání.

Před nástupem do JLL v roce 2016 pracoval Mark jako vedoucí oddělení rozvoje ve společnosti Regusu a vedoucí oddělení globálních firemních služeb pro region EMEA v CBRE.

Mark žije v Londýně se svou ženou a synem. Když není v práci, rád tráví čas s rodinou, udržuje si kondici, sportuje a cestuje.