Mark Wynne-Smith

Globální vedoucí poradenství v oblasti oceňování, kapitálové trhy

Mark je vedoucím týmu globálního poradenství v oblasti oceňování. Vede 2000 profesionálů, kteří každoročně odhadují nemovitosti ve všech sektorech v hodnotě více než 3 biliony USD.

Mark řídí globální platformu poradenství v oblasti oceňování společnosti JLL – tým 2000 odhadců a poradců, kteří ročně odhadují nemovitosti ve všech sektorech v hodnotě více než 3 biliony USD.

Pod Markovým vedením se globální tým poradenství v oblasti oceňování transformuje na datově řízenou platformu. Členové týmu zavádí společné metodiky a standardy poskytování služeb, aby mohli poskytovat lepší služby národním, regionálním i globálním investorům, věřitelům a podnikům.

Mark v minulosti vedl globální skupinu v sektoru hotelů a pohostinství a tým mezinárodního kapitálového krytí. Intenzivně pracoval na podnikových fúzích a akvizicích a prodeji portfolií a trofejních aktiv po celém světě. Nárůst hybridizace ve třídách aktiv mu umožňuje zúročit zkušenosti získané na úrovni sektoru, realitního trhu a jednotlivých subjektů.

Mark je členem institutu Royal Institution of Chartered Surveyors a ve volném čase se rád plaví na lodi a objevuje nové věci.