Neil Murray

Globální CEO, Corporate Solutions

Neil je vedoucím divize JLL Corporate Solutions, která poskytuje firmám a veřejným institucím strategii, služby, produkty a technologii, které zlepšují výkonnost jejich pracovišť, realitních portfolií a lidí.

Neil je členem globálního představenstva společnosti JLL, které je odpovědné za strategické řízení firmy. Zastává rovněž funkci globálního garanta poradního sboru firemních klientů JLL.

V minulosti Neil působil v Londýně, kde v roce 2017 do JLL nastoupil jako CEO Corporate Solutions pro oblast EMEA.

Neil je přesvědčen o silném dopadu, který pracoviště mají na lidskou výkonnost i hospodářské výsledky organizace. Jeho kariéra se vždy zaměřovala na dohled nad transformačními změnami a poskytování realitních služeb významným nadnárodním společnostem.

Neilova láska k pracovištím a realitám začala v roce 1998, kdy ho jeho pozice u firmy poskytující facility management zavedla na různých vedoucích pozicích do celého světa. Poté přešel ke globálnímu specialistovi na outsourcing, Sodexo, kde zastával pozici CEO divize Corporate Services a ředitele pro Spojené království a Irsko.

Neil je absolventem oboru strojírenství na Trinity College v Dublinu. Původem je z Irska, ale nyní žije s manželkou a třemi dětmi v Chicagu.