Seznamte se s představenstvem

Naše úspěšné a různorodé představenstvo s hrdostí zastupuje nejlepší zájmy našich akcionářů a spoluutváří zásady společnosti v oblasti governance a risk managementu.

Předseda správní rady
ve společnosti Jones Lang LaSalle Incorporated
a bývalý prezident a generální ředitel
ve společnosti TransUnion

Siddharth (Bobby) Mehta byl jmenován ředitelem společnosti JLL v roce 2019 a předsedou správní rady v červnu 2020.

V letech 2007 až 2012 byl prezidentem a výkonným ředitelem společnosti TransUnion, globálního poskytovatele služeb v oblasti správy úvěrů a informací. Předtím zastával různé funkce v nadnárodní bankovní a finanční společnosti HSBC, včetně funkce výkonného ředitele HSBC North America Holdings a výkonného ředitele HSBC Finance Corporation.

Je členem správních rad společností The Allstate Corporation, Northern Trust, TransUnion, Entrust Datacard Corporation a Amount. Je také členem správních rad neziskových organizací Field Museum a Chicago Public Education Fund.

Pan Mehta získal bakalářský titul v oboru ekonomie na London School of Economics a titul MBA na University of Chicago.

Výkonný ředitel
ve společnosti Jones Lang LaSalle Incorporated

Vedle vrcholného management má Christian na starost strategii společnosti, která řadí JLL mezi přední světové firmy. Tato vize vyžaduje přijetí špičkových digitálních řešení, která pomohou zajistit úspěch klientům, zaměstnancům a akcionářům.

Christian Ulbrich zastává manažerské pozice v JLL více než patnáct let. Když v roce 2005 nastoupil do společnosti, převzal roli generálního ředitele pro Německo. V roce 2009 byl jmenován generálním ředitelem pro region EMEA a stal se také členem výkonné rady. V roce 2016 převzal roli předsedy výkonné rady a stal se členem dozorčí rady. Před nástupem do JLL strávil sedm let jako generální ředitel německé skupiny HIH Group se sídlem v Hamburku. Před touto rolí již strávil deset let na vedoucích pozicích v jiných národních a mezinárodních bankách.

Christian je vášnivým zastáncem udržitelné, rozmanité a inkluzivní globální budoucnosti. Je členem správní rady Vanguard z iniciativy Partnerství proti korupci Světového ekonomického fóra. Je také členem představenstva společnosti Vonovia SE, největší evropské rezidenční realitní společnosti.

Christian získal titul v oboru obchodní administrativy na univerzitě v Hamburku a navštěvoval program GSB Stanfordské univerzity. Žije poblíž německého Frankfurtu.

Bývalý člen výkonné skupiny
organizačních zdrojů
ve společnosti Rio Tinto Plc

Hugo Bagué je členem představenstva společnosti JLL od roku 2011.

Bagué byl v letech 2007 až 2017 členem představenstva pro organizační zdroje společnosti Rio Tinto, kde nesl odpovědnost za vše od vnějších záležitostí až po informační systémy a technologie. Rio Tinto Plc je mezinárodní báňská a hutnická skupina se sídlem ve Velké Británii.

Předtím pracoval ve společnosti Hewlett Packard Corporation jako Global Vice President pro lidské zdroje divize Technology Solutions Group. Pracoval také ve společnostech Compaq Computer, Nortel Networks a Abbott Laboratories.

Bagué získal titul v oboru lingvistiky a postgraduální kvalifikace v oblasti lidských zdrojů a marketingu na univerzitě v belgickém Gentu.

Výkonný ředitel
ve společnosti Aryaka Networks, Inc.

Matthew Carter byl jmenován ředitelem v listopadu 2018. Je generálním ředitelem společnosti Aryaka Networks, Inc., předního poskytovatele cloudových a lokálních síťových aplikací. Předtím působil jako prezident a generální ředitel společnosti Inteliquent, která poskytuje velkoobchodní služby pro dopravce a poskytovatele služeb.

Ještě před tím zastával Carter různé role ve společnosti Sprint Corporation, včetně pozice prezidenta společnosti Enterprise Solutions, která je jednotkou Sprints Corporation v hodnotě 14 miliard dolarů. Funguje také ve výborech NRG Energy, Inc a USG Corporation, a dříve působil ve správních radách Inteliquent, Inc. a Apollo Education Group, Inc. Získal magisterský titul v oboru všeobecného managementu na Harvard Business School a bakalářský titul z Northwestern University.

Globální výkonný ředitel ve výslužbě
ve společnosti PricewaterhouseCoopers International Ltd.

Samuel Di Piazza je členem představenstva společnosti JLL od roku 2015. 

Di Piazza odešel v roce 2009 z funkce globálního generálního ředitele společnosti PricewaterhouseCoopers International Ltd. po osmi letech ve vedení této firmy poskytující profesionální služby. Během svých 36 let v PwC firmu vedl jako Chairman a Senior Partner v Americas Tax Practice a byl členem globálního manažerského týmu.

Po odchodu z PwC nastoupil Di Piazza do Citigroup, Inc. a v letech 2011 až 2014 zastával v této globální korporátní a investiční bance funkci Vice Chairman.

Di Piazza v současné době působí jako předseda představenstva Mayo Clinic a je členem představenstva firem DirecTV, Inc., ProAssurance, Inc. a AT&T Inc., které jsou obchodovány na newyorské burze. Je členem výkonného výboru katedrály sv. Patrika v New Yorku a The Inner City Scholarship Fund of New York City, členem představenstva USA Foundation Board Světového ekonomického fóra a členem výkonného výboru Národního památníku a muzea 11. září.

Di Piazza působil také jako člen představenstva International Financial Reporting Standards Foundation a je bývalým předsedou ženevské organizace World Business Council on Sustainable Development, The Conference Board, Inc., Junior Achievement Worldwide a Financial Accounting Foundation, dozorčího orgánu FASB.

Di Piazza získal titul B.S. v oboru účetnictví na University of Alabama a M.S. na University of Houston. Je spoluautorem knihy Building Public Trust: The Future of Corporate Reporting.

Zakládající, řídící a generální partner KPCB Čína a TDF Capital

Tina Ju byla jmenována ředitelkou JLL v květnu 2021.

Ju má více než 30 let zkušeností v oblasti rizikového kapitálu, investičního bankovnictví a operací. Spoluzaložila VTDF China v roce 2000 a KPCB China v roce 2007. Dříve ve své kariéře strávila 10 let v investičním bankovnictví, včetně Deutsche Bank jako vedoucí TMT a Transport Asia, ve společnosti Merrill Lynch jako vedoucí Asia Technology a týmu Corporate Finance, a působila také v Goldman Sachs.

V současné době Ju působí ve správních radách různých soukromých společností a veřejné fintech společnosti Yiren Digital Ltd., která poskytuje čínským spotřebitelům řešení pro správu úvěrů a majetku. Je také členkou globální rady pro vedení na Oxford Saïd Business School.

Tina Ju získala bakalářský titul v oboru průmyslového inženýrství a operačního výzkumu na University of California v Berkeley a titul MBA na Harvard Business School.

Bývalý předseda bez výkonných pravomocí
a výkonný ředitel
ve společnosti First Eagle Holdings, Inc.

Bridget Macaskill je členkou představenstva společnosti JLL od roku 2016.

Macaskill je Non-Executive Chairman společnosti First Eagle Holdings, Inc., a je seniorní poradkyní společnosti First Eagle Investment Management a jejího generálního ředitele. Předtím byla prezidentkou a generální ředitelkou společnosti First Eagle, do níž nastoupila v roce 2009.

Před nástupem do společnosti First Eagle pracovala jako provozní ředitelka, prezidentka, generální ředitelka a předsedkyně společnosti Oppenheimer Funds, Inc., kde byla oceněna za vytvoření programu Oppenheimer Funds’ Women & Investing zaměřeného na vzdělávání amerických žen o potřebě převzít odpovědnost za osobní finance.

Macaskill působila v představenstvu řady veřejně obchodovatelných a neziskových organizací. V současné době působí v představenstvu společnosti Jupiter Fund Management plc., společnosti Close Brothers plc. zaměřené na obchodní bankovnictví a podílových fondů TIAA-CREF.

Narodila se ve Velké Británii, získala titul B.Sc. z psychologie na University of Edinburgh a absolvovala postgraduální studium na Edinburgh College of Commerce. 

Bývalá výkonná viceprezidentka
pro strukturované a alternativní investice ve společnosti John Hancock Financial Services, Inc.

Deborah (Debbie) McAneny byla jmenována ředitelkou v roce 2019.

V průběhu 20 let zastávala různé funkce ve společnosti John Hancock Financial Services, naposledy byla výkonnou viceprezidentkou pro strukturované a alternativní investice. Poté byla v letech 2006–2009 provozní ředitelkou ve společnosti Benchmark Assisted Living, LLC.

Paní McAneny byla členkou správní rady společnosti HFF, přední poradenské společnosti v oblasti kapitálových trhů, kterou nedávno převzala společnost JLL, a v současné době zastává funkce ve správních radách společností KKR Real Estate Finance Trust, Inc, THL Credit Advisors LLC, RREEF Property Trust, Inc a RREEF America REIT II.

Paní McAneny získala bakalářský titul v oboru obchodního managementu na University of Vermont a je držitelkou certifikátu Masters Professional Director vydaného American College of Corporate Directors.

CEO Reinsurance Swiss Re

Moses Ojeisekhoba byl jmenován ředitelem v prosinci 2022.

Pan Ojeisekhoba má více než 20 let zkušeností ve vedoucích funkcích ve finančnictví. Od roku 2016 pracuje jako Chief Executive Officer pro zajištění ve skupině Swiss Re. Zodpovídá za obchodní jednotku, která nabízí zajištění úrazového, zdravotního a životního pojištění a pojištění nemovitostí. Řídí strategii a provoz zajišťovacích aktivit skupiny ve více než 20 zemích a své znalosti a odborné schopnosti nabízí klientům z celého světa.

Aktuálně je pan Ojeisekhoba členem výkonného výboru skupiny Swiss Re. Bývá často zván, aby přednášel o tématech, jako je vedení společností, posuzování rizik, počítačová bezpečnost, geopolitické trendy a diverzita.

Pan Ojeisekhoba získal bakalářský titul v oboru statistické matematiky na univerzitě v nigérijském Ibadanu a magisterský titul v manažerství na London Business School. 

Senior viceprezident a generální ředitel
ve společnosti Cisco

Jeetu Patel byla jmenována ředitelem v roce 2019.

Pan Patel je senior viceprezidentem a generálním ředitelem divize zabezpečení a aplikací společnosti Cisco. Řídí strategii a rozvoj portfolia v hodnotě několika miliard dolarů a má odpovědnost za hospodaření divizí Security, AppDynamics a Collaboration. Před nástupem do společnosti Cisco působil jako produktový ředitel a ředitel pro strategii ve společnosti Box, což je platforma pro správu podnikového cloudového obsahu. Dohlížel na strategii produktů a platforem společnosti a byl odpovědný za dlouhodobý plán a vizi pro cloudovou správu obsahu v podnicích. V minulosti působil mimo jiné jako generální ředitel a výkonný ředitel obchodní jednotky Syncplicity společnosti EMC (nyní součást Dellu) a jako zakladatel a prezident společnosti Doculabs, výzkumné a poradenské firmy zaměřené na spolupráci a správu obsahu.

Pan Patel je členem správní rady společnosti HackerRank, která je lídrem na trhu v oblasti technického hodnocení a řešení pro vzdálené pohovory v rámci náboru vývojářů.

Získal bakalářský titul v oboru Information Decision Sciences na University of Illinois v Chicagu.

Finanční ředitel ve výslužbě
ve společnosti BlackRock, Inc.

Ann Marie Petach je členkou představenstva společnosti JLL od roku 2015 a předsedkyní auditního výboru od roku 2016.

V letech 2007 až 2014 pracovala Petach jako senior leader ve společnosti BlackRock, Inc., globální firmě, která spravuje investice v řádu bilionů dolarů z pověření vlád, firem, nadací a jednotlivců. Naposledy byla Petach jedním z šéfů U.S. Client Solutions. Předtím byla finanční ředitelkou společnosti BlackRock.

Před nástupem do společnosti BlackRock zastávala funkci Vice President, Treasurer ve Ford Motor Company, pro niž pracovala 23 let v USA, Evropě a Jižní Americe.

Petach je v současnosti členkou představenstva několika přidružených subjektů společnosti BlackRock. Je také členkou představenstva, tajemnicí a pokladnicí Financial Accounting Foundation. 

Petach získala v roce 1982 titul BA v oboru obchodu a španělštiny na Muhlenberg College a v roce 1984 titul MSIA na Carnegie Mellon University. 

Bývalý Global Chief Information Officer ve společnosti Deloitte

Larry Quinlan byl v květnu 2022 jmenován členem správní rady společnosti JLL.

Na pozici Global Chief Information Officer ve společnosti Deloitte zodpovídal Larry Quinlan za technologickou strategii a provoz společnosti. V jeho organizaci pracovalo více než 10 000 pracovníků IT ve 175 zemích. Larry Quinlan pracoval pro společnost Deloitte 33 let. Během této doby spolupracoval s významnými klienty a správním radám společností a vrcholovému managementu doporučoval prioritní projekty v oblasti IT, kybernetické bezpečnosti a digitální strategie.

V současnosti je Larry Quinlan členem správní rady společnosti ServiceNow. Je také členem správních rad neziskových organizací KIPP Charter Schools Miami a Easterseals South Florida. Podílel se na vzniku organizace TechPACT, která prosazuje inkluzi a rovný přístup v oboru informačních technologií. Jeho přednášky o roli vedoucích pracovníků, transformaci a rozmanitosti v oboru informačních technologií a o rovném přístupu a inkluzi jsou často zařazovány na program konferencí a jiných akcí.

Larry Quinlan získal bakalářský titul v oboru řízení průmyslu na University of the West Indies, titul MBA na Baruch College a čestný titul Doctor of Law na University of the West Indies.

Senior viceprezident a finanční ředitel
ve společnosti Paychex, Inc.

Efrain Rivera byl v říjnu 2021 jmenován členem správní rady společnosti JLL.

Efrain Rivera má rozsáhlé zkušenosti v oboru finančnictví a řízení provozu v mezinárodních organizacích. Je Senior Vice President, Chief Financial Officer a Treasurer ve společnosti Paychex, Inc., která nabízí špičková řešení integrované správy lidského kapitálu. V minulosti pracoval v řídicích funkcích včetně funkce Corporate Vice President a Chief Financial Officer ve společnosti Bausch & Lomb, která se specializuje na zdravotní péči o zrak, a v administrativě vysokoškolského vzdělávání.

Je členem správních rad společností ESL Federal Credit Union a Rochester Regional Health.

Efrain Rivera získal titul Doctor of Management od institutu Weatherhead School of Management, který je součástí Case Western Reserve University, titul MBA od institutu William E. Simon Graduate School of Business na University of Rochester a titul Juris Doctor na New York University. Bakalářská studia absolvoval Efrain Rivera na Houghton College.