Seznamte se s
představenstvem

Naše úspěšné a různorodé představenstvo s hrdostí zastupuje nejlepší zájmy našich akcionářů a spoluutváří zásady společnosti v oblasti governance a risk managementu.

Chairman of the Board
Jones Lang LaSalle Incorporated
and Retired President, Corporate and
Institutional Services
Northern Trust Corporation

Sheila Penrose je předsedkyní představenstva společnosti JLL od roku 2005. Členkou představenstva je od roku 2002.

Penrose pracovala více než 23 let v Northern Trust Corporation, bankovní holdingové společnosti, která je celosvětovým poskytovatelem osobních a institucionálních finančních služeb. V Northern Trust Corporation působila jako prezidentka pro Corporate and Institutional Services a byla členkou manažerského výboru. Z firmy odešla v roce 2000.

Penrose je členkou představenstva McDonald’s Corporation a v letech 2001 až 2007 byla Executive Advisor v Boston Consulting Group.

Penrose získala bakalářský titul na University of Birmingham v Anglii a magisterský titul na London School of Economics. Absolvovala také Executive Program na Stanford Graduate School of Business.

Chief Executive Officer
Jones Lang LaSalle Incorporated

Christian Ulbrich nese celkovou odpovědnost za strategické směřování společnosti a její pokračující růst. Působí také jako předseda Global Executive Boardu společnosti JLL.

Vedle těchto manažerských pozic Ulbrich řídí také strategii, která JLL řadí mezi přední světové firmy. Tato vize si žádá pozitivní přístup k předním digitálním řešením na trhu, která pomohou k úspěchu našim klientům, zaměstnancům i akcionářům.

Ulbrich je ve vedení JLL už více než deset let. Do společnosti nastoupil v roce 2005 jako ředitel pro Německo. V roce 2009 se stal generálním ředitelem pro oblast Evropy, Blízkého východu a Afriky a také členem GEB. Předtím Ulbrich strávil sedm let jako generální ředitel hamburské skupiny HIH, byl partnerem v privátní bance MM Warburg Bank a poté působil deset let v seniorních pozicích u dalších německých a mezinárodních bank.

Ulbrich je zastáncem udržitelné, rozmanité a inkluzivní globální budoucnosti. Je členem představenstva Partnering Against Corruption Initiative Světového ekonomického fóra za společnost Vanguard. Je také členem představenstva Vonovia SE, největší německé firmy zaměřené na rezidenční nemovitosti.

Ulbrich získal titul v oboru business administration na Hamburské univerzitě a absolvoval program GSB Stanfordské univerzity. Žije poblíž německého Frankfurtu.

Former Group Executive
Organisational Resources
Rio Tinto Plc

Hugo Bagué je členem představenstva společnosti JLL od roku 2011.

Bagué byl v letech 2007 až 2017 členem představenstva pro organizační zdroje společnosti Rio Tinto, kde nesl odpovědnost za vše od vnějších záležitostí až po informační systémy a technologie. Rio Tinto Plc je mezinárodní báňská a hutnická skupina se sídlem ve Velké Británii.

Předtím pracoval ve společnosti Hewlett Packard Corporation jako Global Vice President pro lidské zdroje divize Technology Solutions Group. Pracoval také ve společnostech Compaq Computer, Nortel Networks a Abbott Laboratories.

Bagué získal titul v oboru lingvistiky a postgraduální kvalifikace v oblasti lidských zdrojů a marketingu na univerzitě v belgickém Gentu.

Chief Executive Officer, Aryaka Networks, Inc.

Matthew Carter byl jmenován ředitelem v listopadu 2018. Je generálním ředitelem společnosti Aryaka Networks, Inc., předního poskytovatele cloudových a lokálních síťových aplikací. Předtím působil jako prezident a generální ředitel společnosti Inteliquent, která poskytuje velkoobchodní služby pro dopravce a poskytovatele služeb.

Ještě před tím zastával Carter různé role ve společnosti Sprint Corporation, včetně pozice prezidenta společnosti Enterprise Solutions, která je jednotkou Sprints Corporation v hodnotě 14 miliard dolarů. Funguje také ve výborech NRG Energy, Inc a USG Corporation, a dříve působil ve správních radách Inteliquent, Inc. a Apollo Education Group, Inc. Získal magisterský titul v oboru všeobecného managementu na Harvard Business School a bakalářský titul z Northwestern University.

Retired Global Chief Executive Officer
PricewaterhouseCoopers International Ltd.

Samuel Di Piazza je členem představenstva společnosti JLL od roku 2015. 

Di Piazza odešel v roce 2009 z funkce globálního generálního ředitele společnosti PricewaterhouseCoopers International Ltd. po osmi letech ve vedení této firmy poskytující profesionální služby. Během svých 36 let v PwC firmu vedl jako Chairman a Senior Partner v Americas Tax Practice a byl členem globálního manažerského týmu.

Po odchodu z PwC nastoupil Di Piazza do Citigroup, Inc. a v letech 2011 až 2014 zastával v této globální korporátní a investiční bance funkci Vice Chairman.

Di Piazza v současné době působí jako předseda představenstva Mayo Clinic a je členem představenstva firem DirecTV, Inc., ProAssurance, Inc. a AT&T Inc., které jsou obchodovány na newyorské burze. Je členem výkonného výboru katedrály sv. Patrika v New Yorku a The Inner City Scholarship Fund of New York City, členem představenstva USA Foundation Board Světového ekonomického fóra a členem výkonného výboru Národního památníku a muzea 11. září.

Di Piazza působil také jako člen představenstva International Financial Reporting Standards Foundation a je bývalým předsedou ženevské organizace World Business Council on Sustainable Development, The Conference Board, Inc., Junior Achievement Worldwide a Financial Accounting Foundation, dozorčího orgánu FASB.

Di Piazza získal titul B.S. v oboru účetnictví na University of Alabama a M.S. na University of Houston. Je spoluautorem knihy Building Public Trust: The Future of Corporate Reporting.

Partner
KKR & Co., L.P.

Ming Lu je členem představenstva společnosti JLL od května 2009.

Od roku 2007 je partnerem ve společnosti KKR & Co., L.P., která je globálním správcem alternativních aktiv, jenž sponzoruje a spravuje fondy investující do private equity, fixních příjmů a jiných aktiv. Do společnosti KKR Asia Limited nastoupil v roce 2006. 

V souvislosti s KKR je Lu členem představenstva společností BIS Industrial Limited (poskytovatel logistických služeb a služeb pro manipulaci s materiálem pro báňský a hutní průmysl v Austrálii), MMI Group (společnost v oboru přesného strojírenství se sídlem v Singapuru, která poskytuje komponenty pro obory pevných disků, ropy a zemního plynu a letectví), Unisteel Technology Limited (dodavatel přesných upevňovacích, vysekávacích a optických technologií a technologií povrchových úprav se sídlem v Singapuru) a Masan Consumer Corporation (společnost vyrábějící přední značkové spotřební zboží ve Vietnamu).

Před nástupem do KKR byl Lu v letech 1999 až 2006 partnerem společnosti CCMP Capital Asia Pte Ltd (dříve JP Morgan Partners Asia Pte Ltd), která je předním private equity fondem zaměřeným na investice v Asii. Předtím zastával seniorní pozice v Lucas Varity (přední světový dodavatel automobilových komponentů), Kraft Foods International, Inc., a CITIC (největší společnost zabývající se přímými investicemi v Číně).

Lu získal titul BA v oboru ekonomie na Wuhan University of Hydroelectrical Engineering v Číně a MBA z Lovaňské univerzity v Belgii. 

Non-Executive Chairman and
Retired Chief Executive Officer
First Eagle Holdings, Inc.

Bridget Macaskill je členkou představenstva společnosti JLL od roku 2016.

Macaskill je Non-Executive Chairman společnosti First Eagle Holdings, Inc., a je seniorní poradkyní společnosti First Eagle Investment Management a jejího generálního ředitele. Předtím byla prezidentkou a generální ředitelkou společnosti First Eagle, do níž nastoupila v roce 2009.

Před nástupem do společnosti First Eagle pracovala jako provozní ředitelka, prezidentka, generální ředitelka a předsedkyně společnosti Oppenheimer Funds, Inc., kde byla oceněna za vytvoření programu Oppenheimer Funds’ Women & Investing zaměřeného na vzdělávání amerických žen o potřebě převzít odpovědnost za osobní finance.

Macaskill působila v představenstvu řady veřejně obchodovatelných a neziskových organizací. V současné době působí v představenstvu společnosti Jupiter Fund Management plc., společnosti Close Brothers plc. zaměřené na obchodní bankovnictví a podílových fondů TIAA-CREF.

Narodila se ve Velké Británii, získala titul B.Sc. z psychologie na University of Edinburgh a absolvovala postgraduální studium na Edinburgh College of Commerce. 

Former Executive Vice President
Structured and Alternative Investments, John Hancock Financial Services, Inc.

Deborah (Debbie) McAneny was named a Director in 2019.

Ms. McAneny held various roles at John Hancock Financial Services over 20 years, including most recently as Executive Vice President for Structured and Alternative Investments. Following that, she was the Chief Operating Officer of Benchmark Assisted Living, LLC from 2006 to 2009. 

Ms. McAneny served on the Board of Directors of HFF, the leading capital markets advisor recently acquired by JLL, and currently holds board seats at KKR Real Estate Finance Trust, Inc., THL Credit Advisors LLC, RREEF Property Trust, Inc., and RREEF America REIT II.

Ms. McAneny holds a Bachelor of Science in Business Management from the University of Vermont and a Masters Professional Director Certification from the American College of Corporate Directors.

 

Former President and CEO
TransUnion

Siddharth (Bobby) Mehta was named a Director in 2019.

Mr. Mehta was President and CEO of TransUnion, a global provider of credit and information management services, from 2007 through 2012. Prior to that, he held various roles at multinational banking and financial services company HSBC, including CEO of HSBC North America Holdings and CEO of HSBC Finance Corporation.

He serves on the boards of The Allstate Corporation, Northern Trust, TransUnion, Entrust Datacard Corporation, Piramal Enterprises Ltd and Avant.  He is also a member of the non-profit boards of the Field Museum and the Chicago Public Education Fund.

Mr. Mehta holds a Bachelor of Arts in economics from the London School of Economics and a Master of Business Administration from the University of Chicago.

Co-Chief Executive Officer
The Vistria Group, LLC

Martin H. Nesbitt je členem představenstva společnosti JLL od března 2011.

V současné době působí jako jeden ze dvou generálních ředitelů Vistria Group, LLC, investiční společnosti zaměřené na private equity. Do ledna 2013 byl prezidentem a generálním ředitelem společnosti TPS Parking Management (známé pod názvem Parking Spot) se sídlem v Chicagu, která vlastní a provozuje parkování mimo letiště a kterou inicioval a spoluzaložil.

Před spuštěním Parking Spotu byl Nesbitt ve vedení společnosti Pritzker Realty Group, L.P. Předtím byl viceprezidentem a investičním manažerem společnosti LaSalle Partners.

Nesbitt je členem představenstva společností Norfolk Southern Corporation (provozovatel železniční dopravy v USA) a CenterPoint Energy, Inc. (dodavatel elektřiny a zemního plynu, který obsluhuje několik trhů v Arkansasu, Louisianě, Minnesotě, Mississippi, Oklahomě a Texasu). 

Je členem představenstva Chicagského muzea soudobého umění a členem University of Chicago Laboratory Schools Board a bývalým předsedou představenstva Chicago Housing Authority.

Nesbitt má titul MBA z University of Chicago a bakalářský titul a čestný doktorát z Albion College v michiganském Albionu. 

Chief Product Officer and Chief Strategy Officer
Box, Inc.

Jeetu Patel was named a Director in 2019.

Mr. Patel is the Chief Product Officer and Chief Strategy Officer at Box, Inc., a leading enterprise cloud content management platform. Prior to his current roles at Box, he served as Chief Strategy Officer and led the creation of the Box Platform business unit with oversight responsibility for product strategy, marketing and developer relations. His previous roles include General Manager and Chief Executive of the Syncplicity business unit of EMC (now part of Dell) and President of Doculabs, a research and advisory firm focused on collaboration and content management.

Mr. Patel serves on the board of directors of HackerRank.

He earned a Bachelor of Science in Information Decision Sciences from the University of Illinois Chicago.

Retired Chief Executive Officer
BlackRock, Inc.

Ann Marie Petach je členkou představenstva společnosti JLL od roku 2015 a předsedkyní auditního výboru od roku 2016.

V letech 2007 až 2014 pracovala Petach jako senior leader ve společnosti BlackRock, Inc., globální firmě, která spravuje investice v řádu bilionů dolarů z pověření vlád, firem, nadací a jednotlivců. Naposledy byla Petach jedním z šéfů U.S. Client Solutions. Předtím byla finanční ředitelkou společnosti BlackRock.

Před nástupem do společnosti BlackRock zastávala funkci Vice President, Treasurer ve Ford Motor Company, pro niž pracovala 23 let v USA, Evropě a Jižní Americe.

Petach je v současnosti členkou představenstva několika přidružených subjektů společnosti BlackRock. Je také členkou představenstva, tajemnicí a pokladnicí Financial Accounting Foundation. 

Petach získala v roce 1982 titul BA v oboru obchodu a španělštiny na Muhlenberg College a v roce 1984 titul MSIA na Carnegie Mellon University.