Sabine Eckhardt

Chief Executive Officer, Střední Evropa

Sabine Eckhardt má z pozice Chief Executive Officer (CEO) na starost region Střední Evropy. Kromě Německa, Švýcarska, Rakouska a Nizozemska zahrnuje tato oblast také Skandinávii a východní Evropu. V této nově vytvořené roli v JLL je zodpovědná za provozní byznys a strategické propojení, současně řídí digitalizaci a orientaci na zákazníka.

Sabine Eckhardt přišla na tuto vedoucí pozici v dubnu 2020. Dříve byla zodpovědná za prodej a marketing v představenstvu skupiny DAX / MDAX ProSiebenSat.1 Media. Narodila se v Brémách. S více než patnáctiletou praxí ve funkci jednatele v mediální společnosti je jedním z německých "inkubátorů" z hlediska inovativní akvizice nových klientů a obchodních modelů zaměřených na budoucnost. Svou vizí prodeje zaměřenou na zákazníka ještě více sbližuje byznys v JLL s potřebami trhu.

Sabine Eckhardt působí v oboru v rámci prezidia Německé federace nemovitostí (ZIA). Je také aktivní jako členka poroty iniciativy Boston Consulting Group „Business @ School“ a ocenění „Start me up“.