Hotely a ubytovací zařízení

Využijte vaše nemovitosti na maximum: hotely, rekreační střediska a další ubytovací zařízení ve všech fázích životního cyklu.

Jak vám můžeme pomoci?

Prozkoumejte trh, nabídněte hostům lepší zážitky, objevte svět hotelových investic nebo se spojte se světovými investory. 
Informace o trhu a analýza

Získejte informace o hotelovém trhu a nemovitostech v České republice, do kterých chcete investovat, a to na základě detailních informací o trendech v cestovním ruchu a vývoji v daném odvětví. Získejte nejlepší doporučení týkající se využívání pozemků a budov.

Investiční poradenství 

Analyzujte klíčové trendy na trhu s nemovitostmi. Získejte RICS ocenění hotelových a rekreačních nemovitostí a nejlepší doporučení pro maximalizaci hodnoty a minimalizaci rizik pro vaše hotelové portfolio.

Nákup nemovitostí a zisk kapitálu

Najděte investiční příležitosti šité na míru vašim potřebám, zajistěte si svůj kapitál za výhodných podmínek, nechte si prověřit smlouvu a získejte podporu při due diligence. Snižte náklady na refinancování stávající investice. 

Návrh, rozvoj a modernizace

Poskytněte hostům atraktivní a funkční prostory. Mějte jistotu, že každý prvek vašeho projektu, od řízení nákladů až po výběr dodavatelů, je pod pečlivou kontrolou. Realizujte svou vizi. 

Správa hotelového provozu

Poskytněte svým hostům nejlepší možný zážitek díky informovanému, aktivnímu řízení a promyšleným investicím. Získejte strategické informace pro klíčová rozhodnutí a postupy - od výběru operátorů a vyjednávání smluv až po rozpočtové a kapitálové výdaje. 

Prodej hotelu

Vytvořte si strategii a prezentujte aktiva správným investorům pomocí strategických a nejlepších marketingových nástrojů dostupných na trhu s nemovitostmi. Získejte přístup ke globální síti hotelových investorů a získejte podporu při kontrole obchodních podmínek během celého procesu prodeje nemovitostí.

Nejnovější publikace průzkumu trhu nemovitostí

Chtěli byste od nás dostávat nejnovější zprávy o trhu nemovitostí? Vyberte si, jaká témata vás zajímají.

JLL Research tým
1. místo v České republice
2019 Euromoney Real Estate Survey

Promluvte si s námi
o hotelích

Vyhodnoťte a rozvíjejte svou investiční strategii, nemovitost nebo provoz